Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy amerikai staffordshire...

Egy amerikai staffordshire terrier és egy labrador mix kiskutya szerintetek milyen lesz?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

aranyos :)

bár szerintem staffordshirére hasonlóan felálló füle lesz.Labradorhoz hasonlóhoz pedig szeretni fogja vizet.Meleg, többrétegű bunda :) szerintem

2014. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szaporított
2014. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Korcs.

Alapvetően nem vagyok az ellen, hogy egy házi kedvencként tartott fajtatiszta jellegű kutyának kölykei legyenek, ha azoknak előre biztosított a megfelelő hely, a gondoskodó gazdi, de az ilyen keverékek létrehozását ellenzem.

Nem mentség az, hogy véletlenül történt, a gazdinak oda kell figyelni a tüzelő szukájára, s nem adni lehetőséget a félre lépésre, a szándékos korcsosítást pedig különösen elítélem.

Minden kiskutya aranyos, csakhogy előbb-utóbb felnőnek, és nálunk nagy átlagban hányatott sorsa lesz az olyan kutyáknak, amelyek nem mutatnak egyértelmű fajta-jelleget.

Meglehet egy ilyen alomból 1-2 kutya jó gazdihoz kerül, de ott lesz még jónéhány testvére, akinek nem lesz könnyű életük, ha lesz egyeltalán számottevő élettartamuk

2014. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló. A kan, illetve a szuka kutya se az enyém. A staffi (szuka) egyik szomszédunké, akihez beszökött egy labrador, ami fogalmam sincs, hogy kié lehetett. Öt kiskutya született. Sajnos csak egy él már, mivel a staffi mellett tartanak egy dobermannt is, ami aranyos, okos kutya, viszont négy kiskutyát megölt. Én erről most hétvégén szereztem tudomást, amikor hazalátogattam. A kiskutya jelenleg három hetes.

Megsajnáltam szegényt, és mivel nekem anyagi lehetőségeim adottak hozzá, és megfelelő környezetet is tudok biztosítani a kutyusnak, ezért úgy döntöttem örökbe fogadom. Minden oltását, féreghajtást állok, és minél előbb elhozom onnan, amint lehetséges, mivel féltem a másik kutyától.

És nem ő lesz az első kutyám. Volt egy huskym, aki sajnos nyáron halt meg 13 éves korában. És van egy 10 éves magyar vizslám. A vizslám nagyon magányos, mindig a másik kutyussal aludt, és amióta nincs a husky, azóta nagyon egyedül érzi magát. Így örökbe fogadom ezt a kutyust.

U.I. Te vagy a korcs, nem a kutya.

2014. dec. 16. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
3.válaszolónK: EGY KUTYA SEM KORCS !!!!!
2014. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cukimuki0131 válasza:
rohadtcuki :3
2014. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki most a kutya? Mutatsz róla képet?
2015. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!