Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kiskutya húz séta...

5 hónapos kiskutya húz séta közben?

Figyelt kérdés

Amikor a háztól elfele megyünk akkor mondhatni szépen sétál , de hazafelé viszont, szinte végig a hátsó két lábán megy annyira húz.

Ez ellen mit lehet tenni? Igazából csak pár napja járunk ki vele, lehet csak szoknia kell?


2014. dec. 22. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

" Igazából csak pár napja járunk ki vele"

Szépen tanítgasd. A kölyökkor ebből áll. Tanításból.

2014. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
2kutyám van az egyik 4éves a másik 8hónapos,az egész séta alatt húznak főleg mikor kilépünk a lakásból.Hadd húzzon elvégre sérálni,szaladgálni viszed le.Arra ügyelj hogy a sarkoknál és az úttesthez közeli járdán rövid pórázzal vidd nehogy ki szaladjon az autók közé ill nehogy más kutya neki támadjon!!!;):)
2014. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy húzzon mert megszokja és ha még nagy testű is nem fogod tudni kordában tartani!!!Tapasztalat az enyém is húzott kiskorában és hagytam most meg nagy lett és mivel nagy és erős jobban húzom hogy visszatartsam és annyira vissza kell húznom hogy fulladozik és köhög
2014. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:

Ha meg kistestű(tacsi,yorki) akkor ügyelj arra hogy ne ugy huzd hogy kozbe felemeled mert betegseget okoz nem tapasztalat csak olvastam nekem vizslám van

2014. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!