Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ívartalanítva lett a kiskutyám...

Ívartalanítva lett a kiskutyám, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A 6 hónapos kisméretü (tacskó yorki keverék) kutyusomat csütörtökön ivartalanítattam, minden jól ment tegnap megnézte a doki a sebét levette a ragasztót és azt mondta hogy mostmár hagyjuk szabadon a sebét eddig jó minden de este vettem észre hogy nyalja az egész sebét ezért vissza ragasztottuk neki. Mit tudok csinálni hogy ne nyalja a sebét és levehessem róra a sebtapaszt? Van rajta galler és úgy éri el. Ha felhúzom a gallért a füléhez fojton vissza csùszik, pedig már húztam a nyakörvén.
2014. dec. 23. 06:52
 1/4 A kérdező kommentje:
*levette róla a ragasztót
2014. dec. 23. 06:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb gallért kell rárakni, ami hátracsúszva is elér a feje végéig, vagy nem nyakörvvel megkötni, hanem gézzel, azt könnyebb meghúzni kellően szorosra.
2014. dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig ruhát adsz rá egy régi pólót vagy atlétát adj úgy rá hogy takarja a sebet, az mégis lengébb mint egy tapasz, az ne is legyen rajta hagy szellőzzön a seb.
2014. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm szépen.
2014. dec. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!