Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 kutyánk volt, közülök egy...

3 kutyánk volt, közülök egy most meghalt :' (. Szerintetek a másik kettő hogy érezhet? Úgy látom nagoyn szomorúak.

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Azt már te elmondtad hogyan éreznek. Szerintem készülj fel egy kutya vásárlásra, mert én már több embertől is hallottam, hogy csak ez segített nekik (és nem neked !).

Biztos egy ideig letörtek lesznek, ami természetes, mert a haverjukat veszítették el.

2010. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

falkatárs nem haver...

együtt éltek, ettek, játszottak, veszekedtek mint a tesók. Persze, hogy hiányzik nekik! :(

2010. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előzőnek: bocsi, igazad van. Nagyon elírtam!
2010. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne hogy az állatoknak is lehetnek ilyen érzéseik,az én kutyám nem evett semmit 5 napig miután meghalt a cicánk (mindig őt nyuzta,játszott vele,kiugrott a bőréből ha bejött a macska a lakásba) .Amugymeg csak feküdt a teraszon egézs nap és "búslakodott" ha szabad igy fogalmaznom. Amugy láttam a spektrumon régebben,hogy az elefántok még gyászolnak is ha meghal a csapatból valamelyik.
2010. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira sajnálom szegényeket:( Nagyon rossz nézni. Olyan mintha várnák őt vissza. :(
2010. febr. 4. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutyuka szelleme azért ott van.

Vegyél másikat. Sajnálom. Persze a másik nem fogja pótolni az előző kutyust,de legalább nem lesznek ketten.:(

sajnálom

2010. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk sírt napokig, mikor az anyja meghalt. Ez régen volt, azóta ő is meghalt, 15 éves korában, és mikor haldoklott, (injekciót kapott, mert fájdalmai voltak), körbe ülte a 3 cicánk.. Olyan megható volt... :-(
2010. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mit érzel nekem most volt először 2 kutyám nagyon fiatalok voltak szóval közülük a fiatalabb meghalt:( a másik egész nap az udvarban járkált kereste de nem találta hát végül úgy döntöttünk hogy hozunk egy másik kutyát akivel már nagyon jó barátságot kötött
2010. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!