Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldjam meg a szuka...

Hogyan oldjam meg a szuka kutyám sétáját tüzeléskor?

Figyelt kérdés
tegnap kezdett vérezni,és jövő hónapban ivartalanítják.panelban lakunk,és 3x viszem le.sajna reggel 2 kan is rárontott pedig sehol nem láttam őket.ti hogy oldjátok meg?mit tanácsoltok?fontos!mert félek levinni.
2010. febr. 4. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kizárólag csak pórázon sétáltasd, és flexi pórázt ne használj!

Mást nem tudsz csinálni, csak a kutyára figyelni.

2010. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kehet kapni Deofill tablettát. Yucca kivonatot tartalmaz. Kissé semlegesíti a szagot, amit a szuka ilyenkor kibocsájt.Plusz még indulás előtt befújhatod intim sprével.
2010. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mindig pórázon sétál.flexi,úgyhogy ez jó ötlet.meg most pl.este nem 10-kor viszem le hanem később mert talán akkor már csak 1-2 kutya van lent.

kedves 2.olyan intimsprével ami nekem van?vagy nekik való?

gyógyszert hol vehetek?fressnapf?

2010. febr. 4. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:

van tüzelő bugyi kifejezetten kutyáknak.

De majd, ha ajánlhatom, inkább ivartalanítsd.

Ugyanis az állandó tüzelés miatt később ivarszervi bajok, daganatos betegségek alakulhatnak ki.

2010. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kedves utolsó:minta hogy írtam is,jövőhónapban ivartalanítják.csak kérdés lesz e pénzem rá,mert ez már így hogy megvolt az első tüzelése 25000ft-ba kerül.ha nem tüzelt volna akkor csak 10000ft.az időpont már megvolt rég,csak a természet közbeszólt.

amúgy a tüzelőbugyiban nem tudom levinni,akkor hogy pisil?kakil?mert ő szaglászik 20 percíg mire sikerül.és ha utána adom rá,akkor már lehet késő.bentre csináltam neki bugyit,de meg is mosom meg ő is szépen tisztogatja.

2010. febr. 4. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok..

Fresiben tuti van Deofill szerintem. Az intim spré természetesen emberi:))De keveset kell fújni a hátsó zászlóira, nem a nemiszervére.

Tudom, nem könnyű kifizetni a mai árakon a dokit. Figyeld a netet, sokszor írnak akciós ivartalanítást.

2010. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Zöld Zebra, pont most szervez ivartalanítási akciót. március közepéig. Hátha jó neked. [link]

A tüzelő bugyi valóban nem jó sétához. Hülyeséget írtam.

(19.08 voltam)

2010. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó:köszi a linket!élek vele.nagyon örülök a linknek.és veszprémben is van.már hívom is.köszi!
2010. febr. 5. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet venni kanriasztó spray-t. be kell fújni vele a szukát, és olyan szaga lesz, amitől a kanok nem mennek a közelébe. sajnos én még nem használtam, mert ivartalanított a kutyám, a másik meg most fogzik, de biztosan használ. :)
2010. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

vettem.semmire való.csak kidobtam 4000 ft-ot az ablakon.

az egyik válaszoló intim sray-t ajánlott.az hatásosabb.

2010. febr. 6. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!