Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen esetben elaltatná az...

Ilyen esetben elaltatná az állatorvos, ha azt kérem?

Figyelt kérdés
örökletes betegsége van. nem lehet meggyógyítani csak hónapokig vagy 1-2 évig tartó gyógyszeres kezeléssel lehet tünetmentessé tenni de akkor is lehet, hogy újra előjön mivel nem lehet meggyógyítani. hatalmas fájdalommal jár ha előjön neki, viszont nincs rá akkora kapacitásom, hogy állandóan gyógyszerezzem és vizsgálatokra hordjam, mert nem lenne olcsó ráadásul meg se gyógyulna szegény.. :/
2015. jan. 1. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Gratulálok. Eddig jó volt,most már beteg és pénzbe kerül akkor el kell altatni.

Nekem van egy örökletes betegségben szenvedő (retina elhalás)Amstaffom teljesen vak. Soha,de soha nem altatnám el !

Mivel ő a családtagom,és az ember a gyerekét se öli meg ha valami baja van!!!!!!

Inkább nem ennék egy hétig,ha azon múlik de akkor is rá költeném azt a pénzt!!!

2015. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az megint más, hogy megvakul mint az, hogy álandóan fájdalmai vannak. és nem az, hogy nem akarok rá pénzt költeni hanem ennyit amennyibe a gyógyszerei 1 hónapba kerülnének egyszerűen pluszba nem tudok kifizetni :(
2015. jan. 1. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az a betegség, ha meg szabad kérdeznem?
2015. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
beagle pain szindróma
2015. jan. 1. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Yep, ilyenkor már belemennek az altatásba.
2015. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom nagyon a kutyádat, utána néztem a neten, iszonyatos betegség lehet. Habár nem vagyok orvos, de nekem gerincműtött kutyám van, és neki is voltak az első napokban erős fájdalmai, ő akkor kapott egy Contramal nevű fájdalomcsillapitót, ami a gerincvelőn keresztül hat. Esetleg az orvosodtól rákérdezhetnél, hogy ez a gyógyszer megfelelő lenne-e neki, a fájdalmai csillapitására.
2015. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben altat az állatorvos.
2015. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába csillapítasz fájdalmat, a tünetekből és abból, hogy szteroidra válaszol, látszik hogy itt autoimmun betegségről beszélünk. Innnetől fogva a történet rövidre van zárva, két lehetőség van: idődről-időre fájdalmai lesznek a kutyának, amit szteroiddal kezelnek, amitől pár év múlva el lehet köszönni minimum a májtól és vesétől, de közvetve még jópár károsodása lesz, és majd belehal abba. Vagy elaltatják most. Egyszereűn nincs értelme kínozni.
2015. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!