Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most fogok kapni egy Leonbergi...

Most fogok kapni egy Leonbergi kutyát, én a mackó nevet gondoltam neki, de nem tudom ez jó-e egy lány kutyához? . Ha van ötletetek írjatok lécci?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a Mackó elég elcsépelt név még kan kutyának is, szukának meg még annyira sem jó.

Nincs kedvem rágódni, hogy mi illik gy leonbergihez, esetleg nézz meg pár kennelt, hátha találsz szép nevet.

2015. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ma már nem gyakori a Mackó név, gyerekkoromban, a hatvanas években tényleg minden második kutya Mackó volt. De mostanában a környékünkön (kertváros) egyetlen Mackó sincs. Lassan ez lesz a ritka név.
2015. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem választassz neki te a megfelelő kezdőbetűvel törzskönyvi nevet?
2015. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár ahogy nézem, Magyarországon jelenleg egyetlen alom van, és van nevük. :)
2015. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ödi2 ***** válasza:

Hát ha nem jó a Maci,lehetne Manci...:-)

Amúgy Minny-t ismerek,egy barátomék leonbergije,testvére pedig Mandy lett.

2015. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét,amúgy tudom hogy Magyarországon kevés kennel van,ezért én svájcból hozatom be !
2015. jan. 3. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!