Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapfban kapható kutyatápo...

Fressnapfban kapható kutyatápokról vélemény?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék rendelni, ezért csak ott tudok venni tápot (vagy hipermarketekben, de ott csak a híresebb tápok vannak, amik úgy tudom nem olyan jók). Vagy esetleg nevesebbek között is van jó? Ha igen, melyik? Fressnapfban melyiket érdemes venni?

/nagytestű kölyök és nagytestű felnőtt tápokra gondolok/


2015. jan. 2. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond velük.

Régen sem prémium kutyatápokkal etetették a házikedvenceket. Egy nagyobb testű kutyánál, ilyentől nem kell félni :)

2015. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jók, én oda járok évek óta! Vannak saját márkás tápjaik is, azok is jók. Ugyan olcsóbbak, és lehet minőségben nem a legjobbak, de szerintem elfogadhatóak. Például Multifit nevű eledele. A többi kutyatápot ismered szerintem. Royal Canin, Happy dog, Eukanuba vannak ott drága fajták sorban. Meg persze a Chappi, Darling ezek is a polcon vannak.
2015. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont tegnap voltam táp összetételt nézni, hogy a leendő kutyusomnak keressek egy jobbat. Az összetevőknél ami kukoricával, gabonával vagy hasonló borzalommal kezdődik felejtős, mert ami első helyen van abból van a legtöbb benne. (Ezzel a méreg drága és a Csöpi féle tápok java része is kizárásra került.) Jó lenne ha nem húsliszt meg baromfi hús származékok lennének ráírva, hanem az hogy "pulykahús, szárított marhahús stb.". Az előbbiekbe kerül a bőr, köröm, csőr és minden kevésbé hasznos alkatrész (is). Az alga, zöldkagykó por nagyon jó benne. Ne legyen benne cukor, só, mesterséges aroma és színezék.

Ezek alapján én a saját kutyámnak a Real Nature tápok közül az egyiket választottam, de nem emlékszem melyik "ízűt". Persze ennél vannak még jobbak (pl Taste of the Wild), de az ára jobb mint sok másiknak volt a mellette lévő polcokon, de az üzlet többi tápját mind megverte összetételben. Én az említett üzletben és a számomra elérhető és megfizető helyeken ezt ítéltem a legjobbnak. Ettől függetlenül kicsit pl. fél óra alatt tanulmányozd át az összetételeket és válaszd ki azt amelyik szerinted a legjobb.

2015. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 2. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó tápok vannak...Én pro plan lazacos duo delicet szoktam venni,de real nature wilderness gabonamentes halassal etetem a kutyát az is ott kapható és még van select gold és happy dog is ami saját tapasztalatom alapján jó tápok.
2015. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!