Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya etetése? Többi lent.

Kiskutya etetése? Többi lent.

Figyelt kérdés
1-2 hét múlva kapok egy kiskutyát (régebben volt már kutyám), már mindent beszereztünk, de egy valami még problémás. Háromszor kell etetni naponta, reggel 7-kor tudom megetetni, viszont legközelebb csak 14 óra fele, iskola miatt. A harmadik etetést még nem jelöltem ki (írhatnátok, hogy mikor lenne a legjobb). Ez túl nagy kihagyás a kettő között?
2015. jan. 2. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

este hat és 7 között,de nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.


7 órát simán ki kell bírnia kaja nélkül. Vize viszont legyen

2015. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vize természetesen lesz. :)

Amíg suliban vagyok, egyedül is lenne. :/ 7 órára magára lehet hagyni? :/

2015. jan. 3. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:
baja nem lesz tőle ettől nem kell parázni, de tegyétek olyan helységbe ahol nem tud kárt okozni ha megrág ezt azt.
2015. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha rögtön elkezded 7 órára magára hagyni a kutyát, az egyenes út a szeparációs szorongáshoz.


Nincs az a kiskutya, amelyik ezt pozitívan reagálja le. Az meg, hogy bezárod valahova pláne baromi hülye ötlet.

2015. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elkerítenénk a "virágos" részleget, igazából ez lenne az egyetlen hely, amit meg tudna rongálni. Meg persze lennének játékai, amivel napközben elszórakozhat - ennek ellenére nem szívesen fogom magára hagyni. :(
2015. jan. 3. 00:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy bárhová is bezárnám.
2015. jan. 3. 00:32
 7/8 anonim ***** válasza:

#4


Aztán mit tud csinálni ha nincs otthon senki?


Szerintem a kutyák többsége így nő fel. Az én kutyámnak semmiféle szeparációs szorongása nem volt. Reggel szaladgált a többi kutyával és délután meg sok ember között volt. Akkor nyilván nem kell kutyát venni mert szerintem kevés olyan család van ahol a kutyával tudnak lenni egész nap

2015. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megoldhatatlan a dolog, hogy délelőtt ne legyen egyedül. Az egész délutánom viszont az övé lenne, azzal nincs baj. Nem egy kutyát ismerek egyébként, aki hasonló helyzetben nőtt fel, mégsem lett szeparációs szorongása.
2015. jan. 3. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!