Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gilpa Pup, Junior táppal...

Gilpa Pup, Junior táppal etetett már valaki? Mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 3 hét múlva kiskutya érkezik a családba. A Gilpa Pup és Junior nevű tápokat néztük ki neki:


[link]

[link]


Prémium minőségűnek írják, de örülnék, ha valaki leírná a tapasztalatait, etetett -e vele, bevált? Megfelelőnek tartjátok az összetételét?

Gyakorikérdéseken eddig csak egyszer kérdeztek Gilpáról, és nem derült ki belőle semmi.


Köszönöm!


2011. okt. 11. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én már etettem vele de az enyém nem ette meg. Én azóta a Max Mix junor változatával etetek a kiskutya 9 hetes koráig utánna a simát kapja mert utánna már lehet. Az 9 hetes kortól etehető. Nagyon beváltt. Szója mentes. Közép kategóriás táp. 15kg 8.000Ft
2011. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Gilpa annyira nem vált be. Egyszer valamelyik kiállításon kaptuk, kipróbáltam, de venni nem vennék.


Ami nekem legutóbb bevált, az a Josera. Probiotikumot tartalmaz, ami segíti a megfelelő bélműködés kialakulását. Kiskutyáimat először a Family-vel, 9 hetes kortól pedig a Kids-el etettem. Szerintem nagyon jó minőséget képvisel ez a tápcsalád, a későbbiekben, felnőtt korban is adhatod ezt.

2011. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Továbbiakat is szívesen fogadok, még több idő elteltével is, hogy mások is olvashassák.
2011. nov. 8. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
a Junior tápnál az első összetevő a búza...ez nem túl szimpatikus nekem
2011. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szíved joga mivel etetsz...de 15 kg 9.900 Ft

Ennyiért vehetsz olyan tápot is amit már ismernek.

Én részemről maradok a Happy Dog-nál.

2011. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!