Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier...

Amerikai staffordshire terrier kutyát érdemes-e ivartalanítani a kant 8 hónapos lesz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 23:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Naná, minél hamarabb.
2015. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Hovarju ***** válasza:
100%
Igen.
2015. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
3%
Mivel harci kutya, ajánlott. kevésbé lesz vad, szelidebb lesz, kevesebb az esélí, hogy elszökik. legalábbis szuka után. viszont nekem van 5 hónapos staffim, még nem ivartalanítottam, de nem is vad. én nem veszem el a férfiasságát, nem szeretném. hiába mondják, hogy ajánlott, engem nem zavar...:)
2015. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Bettike, harci kutya nem létezik. Majd mikor meghal hererákban akkor elgondolkozol, hogy mennyire jó volt meghagyni a férfiasságát.
2015. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Bettike: harci kutya???? Az micsoda, olyan fajtát én nem ismerek.

Nekem is staffordom van, NEM harcikutyám, hanem staffordom. Ivartalanítva lett, mivel nem szeretnék tenyészteni.

8 hónaposan már simán el lehet végeztetni a műtétet, jobban jár vele a kutyád és te is.

2015. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nagyon is érdemes.


Bettike meg... Nem veszed el a férfiasságát?? :D neked is komoly agybajod lehet. :D szegény kutya

2015. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
9%
Mielőtt leszavaztok, járjatok utána. Nem a fajta "harci kutya" hanem a staffi őseit, Angliában kezdetekkor úgymond "gladiátor kutyákként" használták, egymás ellen kellett harcolniuk. A testtartása is igen erős, és vannak még ma is sajnos elmebeteg emberek akik staffikkal versenyeznek, küzdetnek meg egymássaé, mivel nagyon okosak, taníthatóak, így agresszívnel is lehet nevelnk. Én a múltjukea vezettem vissza. Hererákról annyit, hogy tudom, 6-7-8 éves korukban gyakori, de ennyi erővel más daganatos megbetegedésük is lehet. Nekem eddig egyik kutyámmal sem volt szerencsére baj, remélem nem is lesz. Egyéni kérdés szerintem az ivartalanítás.
2015. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
8%
És nincs agybajom mert így gondolom, de ettől függetlenül ez miért agybaj? Mert más a véleményem? ne haragudj, tényleg... Lány és fiú staffom is van, nem szeretném ivartalanítani, ennyi :)
2015. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad, hogy a kérdésben szereplő kutya egy harci kutya. Miközben nem, hanem egy amerikai staffordshire terrier. Mivel nekem is van amstaffom, biztos lehetsz benne, hogy ismerem a fajta történetét, hiszen nem csak hasraütéssel találáltam ki, hogy nekem ő kell, és vettem magamhoz.

Az amstaffok nem harcikutyák. Nem az határozza meg őket, hogy pár elmebeteg mit csinál belőlük.


Tartom, hogy azzal érvelni az ivartalanítás ellen, hogy "nem akarom elvenni a férfiasságát" agybaj. Létezik normális érv is, ez egy rossz vicc.

2015. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az meg, hogy privátban leírod, hogy szaporítani szeretnéd a kutyáidat, végképp agybaj, és baromira nem egyéni kérdés.

Nem te fogsz a kutyáid szaporított kölykeivel bajlódni, ha majd a gyepin végzik.

2015. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!