Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff vagy Rottweiler?...

Amstaff vagy Rottweiler? (Amstaff vagy Roti tulajdonosok)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3 osztalytarsamnak Amstaff-uk van, azt mondjak hogy nagyon jo kutya, eddig Rottweilert szerettem volna, de meg bolygattak es a ket kutya kozott ragodom, hogy vajon melyik a jobb..A kutya nem viadaloztatasra vagy egyeb ilyesmire kell.

16F



#AmRot
2015. jan. 5. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mindkettő nehézfejű kutya, legelőször gondold át, bírnál-e velük.
2015. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha az eros kezre gondolsz az nem akadaly, vagy ha elso kutyara akkor nem az elso lenne.(Nemetjuhaszunk volt)
2015. jan. 5. 20:23
 3/22 anonim ***** válasza:
1essel értek egyet. Egyik fajta sem való akárkinek és nem is bír el velük akárki. Ne azért vegyél ilyen vagy olyan fajtát, mert másnak is olyan van.
2015. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem azert szeretnem mert masnak is olyan kutyusa van, hanem mert ezek a kutyak alnak kozel hozzam, meg a nemetjuhasz.
2015. jan. 5. 20:27
 5/22 anonim ***** válasza:
De miért szeretnéd az egyiket és miért a másikat? Mi tetszik bennük? Mit tudnál nyújtani nekik?
2015. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az Amstaffrol.olvastam Wikin es, elvileg huseges es csaladszereto kutyus, a Roti pedig szimpatikus.Ha ez segit valamit: Egy kis faluban lakok egyik szomszedomban sincs kutya, a szembe szomszedunk nak van egy PitBull meg egy Bernathegyi, de azokat sose latnibmert hatul orzik az almasukat.Meg tudok barmit venni a kutyusnak, de az is fontos lenne hogy csaladtagokra ne tamadjon nagyszulokre, anyumra, apumrs stb.A kutyaval nap 4-5orat is ek tudnak tolteni, nyaron meg 2x ennyit:) Bocsi hogy nem irok ekezetet csak Angol a billentyum
2015. jan. 5. 20:40
 7/22 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy olvasgass a két fajtáról minél többet, látogass meg tenyésztőket (ne hirdetés útján vegyél kutyát szaporítótól!!) és majd magad is el fogod tudni dönteni!


Egy kis segítség: amstaffban nem vagyok otthon, így csak a rotiról tudok némi infót linkelni.


[link]


Illetve látogass el ide:


[link]


[link]


Valamint itt is találsz még Siroccó kutyákról infókat:


https://www.youtube.com/user/siroccorotti


Szánj rá időt, és tájékozódj mindkét fajtát illetően!


Ha a roti mellett döntesz, ezt a kennelt ajánlom, nekem innen van kutyám.

2015. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azt meg kerdezhetem hogy, ha jelenesetben ha a Rotinak kis kora ota tanitom hogy nem haraphat meg senkit sem akkor nem is fog?(Bocsi hogy ilyen tudatlan vagyok a rotik teren:/)
2015. jan. 5. 20:53
 9/22 anonim ***** válasza:
Na látod! Pont ezért írtam, hogy tájékozódj, mert bizony egy roti az roti, őrző-védő kutya, aki bizony harap, ha arról van szó! Az ösztöneit vissza lehet fogni valamennyire és persze a helyes nevelés, illetve szocializáció elengedhetetlen, de alapból ő egy őv- fajta, nem lehet belőle "mindenki kutyáját" csinálni.
2015. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azt tudom rola hogy egy gazdas kutya mint az AmStaff..Csak az szeretnem hogy csalad tagokat ne harapjon.
2015. jan. 5. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!