Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyhúzás? Hogyan kell nekikez...

Súlyhúzás? Hogyan kell nekikezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2,5 éves mudival szeretném kipróbálni a súlyhúzást, egy kis kondiépítésre, semmi komoly. Hámunk van, nyáron sokat mentünk futni, de ilyen hiegben nem tudok menni. Meg érdekel a súlyhúzás, de nem tudom, hogy kell elkezedeni, mik az alapok, milyen súllyal, hogy stb. :)

Köszönöm!



2015. jan. 5. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy miért nem jó, ha labdázol vele, vagy valami? Nem igazán az ő sportja ez a súlyhúzás téma :) Mármint ártani nyilván nem fog ésszel csinálva, csak olyan fura :D

2015. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
A mudi nem erre való. A kb. 10-12kilójával amúgy sem bírná, de a teste sem erre van kitalálva.
2015. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

#2 A súlynak ehhez mi köze? Még francia bulldoggal is versenyeznek...

A fajtának csak annyiban van szerepe, hogy ha komolyan akarja ezt csinálni, akkor valóban nem a mudi a legmegfelelőbb választás, de hobbynak ugyanolyan jó ez is. Ennyi erővel fehér ember ne is kezdjen futni, mert a feketék úgyis jobbak benne...

2015. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Francia bulldoggal, ami még levegőt sem tud venni szinte? Hát... sajnálni tudom mindig azokat a kutyákat, amelyeket számukra teljesen életidegen helyzetekbe kényszerít a gazdájuk.
2015. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi ten hoz vissza, tanítani is próbáltam már rá, nem sok sikerrel. :) Rendszeresen sportolunk, ha tudunk megyünk terelni, agility edzésre, illetve a jövőben tervezek egy DD versenyt is, ezt csak kiegészítésnek gonodltam, hogy egy kis edzésnek, kondiépítésnek jó lenne. :)
2015. jan. 6. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!