Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban a kutyátok tikteket...

Lakásban a kutyátok tikteket is követ mindenhová? Még a WC ajtaja előtt is megvár.

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 10:33
 1/8 anonim válasza:
100%
igen, ha nyitva marad a wc ajtó még a wc elé is leül, társas lény igényli a szeretetet és hűséges ezért is mondják hogy az ember legjobb barátja
2015. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony:) hallom, ahogy nekidől a wc ajtajának, még ott is őriz:) ha a konyhában vagyok, akkor ő is főz velem, ha gépezek akkor mellém ül és úgy alszik, szóval mindig ott van ahol én:)
2015. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyám nincs, de a macska általában követ.És igen, még a wc ajtó előtt is megvár.
2015. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtó előtt van, hogy megvár, és sokszor van ott, ahol mi.
2015. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A wc-re nem szokott követni.

Ha megyek egyik szobából a másikba, vagy a konyhába, akkor igen.

2015. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,most is itt fekszik a lábamnál :)
2015. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha meg a lábamnál fekszik, szereti a fejét rárakni a lábfejemre, mindegy párnának használva. :)
2015. jan. 7. 15:40
 8/8 Hovarju ***** válasza:
100%

Nem követ mindenhová.

Igyekszik úgy helyezkedni, hogy lásson. Ha a szobában vagyok, akkor általában ott van, vagy az előszobában alszik a helyén. A wc-re nem szokott kísérgetni.

De ha kimegyek a konyhába és kinyitom a hűtőajtót, akkor másodperceken belül ott van :-D

2015. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!