Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler jo valasztas...

Rottweiler jo valasztas lenne? Azt hallottam, hogy elvadulhat.

Figyelt kérdés

#Kutya-Rottweiler
2015. jan. 6. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Aki nem ért a kutyákhoz annak elvadulhat. 3 rottweilerünk van, annyira kedves, hűséges kutyák, el se tudnám képzelni, hogy megtámadjon.
2015. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ertek hozzajuk rengeteg kutyas konyvet olvastam. Csak erdekelt, hogy mennyire veszelyesek.
2015. jan. 6. 17:48
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha eleve ilyenek merülnek fel benned, hogy elvadulhat, ne tarts ilyen kutyát, de tényleg! És bizony "elvadulhat", egyrészt ha nem megfelelő helyről veszed, másrészt, ha sehogy, vagy rosszul neveled/tartod!
2015. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

3-as vagyok.


Attól meg, hogy kutyás könyveket olvastál, még nem értesz a kutyákhoz :) Ez nem így működik, hogy elolvasok valamit és akkor az már tutira menni is fog...

2015. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem csak a méretéből és erejéből adódóan lehet veszélyes, ha nincs rendesen megnevelve.

A kiskutyák sokkal vérszomjasabbak, mint a nagyok :D

2015. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem elozo kutyusom aki 1 hete pusztult el, tudorakba. Az Bullmasztiff volt. Es nagyon kedves, aranyos kutya volt. Velunk, es a szomszedokkal. Idegenekez csak megugatta ha valaki bejott. Par hetes kora ota velunk volt, es 10 evesen pusztult el. Egyszer egy srac torkanak ugrott, akinek a szuleihez vittuk 1 hetre mert elutaztunk. Gondolom, mert azallatt bantotta.
2015. jan. 6. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha azt mondod, h értesz a kutyákhoz, majd felmerül benned ez a kérdés, abból 2 dolog következik.

1: nem értesz hozzájuk

2: neked nem való roti

2015. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
63%
Neveléstől függ..
2015. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Neveléstől függ. Egy rottweiler lehet egy agresszív kutya, és egy aranyos "kiskutya", ki folyamatosan követ Téged.
2015. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó idegrendszerű, normálisan neveled és rendesen foglalkozol vele, akkor nem lesz gond. Munkakutya, munka kell neki, ezt tartsd észben!
2015. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!