Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem akarja a kutyus hordani...

Ha nem akarja a kutyus hordani a kutyacipőt, mivel lehet rávenni?

Figyelt kérdés
Nem akar menni vele,csak le akarja rázni,harapdálni.Jó méret,nem szorít,nem bő.

2015. jan. 7. 05:02
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Ide figyelj te szerencsétlen ! Azért mert az az állat MÉG valószinűleg kutya.Sok pihentagyú ruhát ad rá, meg cipőt, tajszámot és buszbérletet akaszt a nyakába. Mond már meg ,te most kutyát akarsz tartani, vagy a testvéredet vezetgetni pórázon?
2015. jan. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ide figyelj te nemnormális egyes. Azért kell a kutyára cipő, mert a nagyvárosokban télen sózzák az utat ami az érzékenyebb kutyák talpbőrét felmarja. Benti, rövid szőrű vagy kistestű kutyáknak a ruha sem hülyeség, mert melegen tarja hidegben, esőben pedig szárazon. A legtöbben nem divatból öltöztetik a kutyát.

Bocsi kérdező, de nem tudom mit csinálj, csak felhúzott ez a gyökér.

2015. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elterelni a figyelmét labdával, jutival, a hisztit tiltsd. Amikor feladod rá, akkor is meg kellene várni, hogy lenyugodjon, és úgy feladni rá. A hisztit hatáfozottan tiltsd. Mellesleg hol lehet kapni és mennyiért? Én is gondolkodom a beszerzésén.

.

2015. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszokja,de nem nagyon van rá szükségük.Ha túl merev az anyaga hiába jó a méret,nem lesz kényelmes.Próbáld meg,hogy csak az első,vagy hátsó lábakra teszel cipőt,így nem érzi teljesen instabilnak magát.
2015. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Természetellenes érzésük van, szerintem inkább mancsvédő krémet kenj rá, próbálj inkább a hóban/füves területen menni. Amúgy a sózás tiltott dolog, sajnos tudom, hogy nem mindenhol tartják be. De ne kényszerítsd rá, mert menő, meg cukker benne....
2015. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kérdező nem kötötte az orrunkra, hogy miért kell cipő a kutyának szerintem gáz aki rögtön leordítja, hogy divatmajom.



Sajnos van olyan betegség, bénulás, maradandó probléma ami miatt folyamatosan cipőt kell használni egy ebnél.


HA viszont csak a hó és a felsózás miatt aggódsz, akkor valóban jobb megoldás a mancs kenése, mert én is ezt teszem.

2015. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráteszed és nem hagyod, hogy levegye. Így majd megszokja. Ha hordani kell, akkor hordani kell, mindegy, hogy akarja-e vagy sem. Hacsak nem elkerülhetetlen, én azért nem adnék cipőt a kutyámra és más módszereket is kipróbálnék.
2015. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A cipőt magam csináltam régi téli férfikesztyűből,finom puha,amig csináltam és próbálgattam,addíg tetszett a kutyusnak.Békés különben mindenféle keverék,okos is.Nem erőltetem,itthon próbáltam először,hogy hogy megy -menne benne.Nem csúszik.

A krémet lenyalja ,vagy úgy látni,nem tudom marad-e a mancsán.

A hideg talajról nagyon kapkodja a lábait,gondolom,mert túl hideg.Más kutyákon már láttam,hogy boldogan lépkednek ilyen cipőkkel.És a kabátot örömmel hordja,itthon is néha kéri,úgy néz ki szereti.Különben alábujik otthagyott mellénynek,pulóvernek.Lehet,hogy fázékony.Bár nem öreg még.

Varrni is kívülről varrtam,hogy a varrás ne belül legyen zavarni.(Könnyebb is volt úgy)

2015. jan. 7. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!