Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintem amíg dolgozni...

Szerintem amíg dolgozni voltam anyum ráengedte a kan kutyámat a tüzelő szukámra mit csináljak?

Figyelt kérdés

Emlegette gyakran, hogy milyen hülye vagyok hogy ivartalanítani fogják a kan kutyámat nem hogy ráengedném a szukámra. ( Amúgy el vannak zárva egymástól napközben).


Tudom most rögtön valahogy ellenőrizni, hogy tényleg volt-e rajta a kan? Pl gondolok itt olyanra, hogy megváltozik a péra alakja, formája, nyitottabb vagy spermiumos... SOS ( társ-tulajdonú szuka tehát nem ivartalaníthatom benne van a szerződésben)


2015. jan. 7. 11:06
1 2 3
 1/24 bollocks ***** válasza:
69%
Vegyél egy raklap starter tápot.
2015. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ma is megyek el nemsokára dolgozni, tehát megint felügyelet nélkül lesznek !!! Mit csináljak???
2015. jan. 7. 11:15
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha anyukád (bocsánat, de) nem éri fel ésszel, hogy mi van a szerződésben, akkor nagyon semmit nem tudsz csinálni. Max lepaszolod valamelyik kutyát ismerőshöz, tenyésztőhöz erre az időre.


Egyébként ha jól tudom, van abortáló hatású injekció, az orvosotokat kérdezd meg róla.

2015. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 bollocks ***** válasza:
55%
Mi lenne, ha végre elvinnéd a kant ivartalanítani?
2015. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ivartalanítani kellett volna a kant.
2015. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Súlyos diszpláziás és november óta már harmadszor volt altatva és egyszer műtve. Ezenkívül a doki javaslatára várjunk vele tavaszig mert ha meghízik mint álltalában a kutyák ivartalanítás után akkor lehet, hogy még ennyire se fog felállni a lábára mint mont.
2015. jan. 7. 11:26
 7/24 bollocks ***** válasza:
48%
Az én kutyám ivartalanítás után egy grammot sem hízott. Igaz, hogy sétáltattam, és foglalkoztam vele rendesen.
2015. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy sétálni alig bír, nem sétáltathatom, hogy megtartsa az alakját. Így is vigyázni kell az etetésével mert májbeteg, gyógyszereket kap rá.
2015. jan. 7. 11:29
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Kevesebbet adsz neki enni és akkor nem hízik meg.. ha már altatva volt, akkor egyúttal a golyszikat is ki lehetett volna venni, de végülis most már mindegy.
2015. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 bollocks ***** válasza:
53%
ui: tök jó dolog, hogy a diszpláziás kutyádnak lesznek kölykei, éljen az emberi hülyeség!
2015. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!