Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó tápot 7-800 Ft/kg-os...

Tudtok jó tápot 7-800 Ft/kg-os áron?

Figyelt kérdés

Legyen jelenetős a hústartalma, de csirkementes. Ne legyen Brit Premium (fogy tőle) és Pro Plan (ezt eszi most, de hátha van jobb is ennél).


20 kilós ivartalan kanról van szó.


Köszönöm! :)


2015. jan. 8. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

online tudsz válogatni.

az acanashopból szoktam rendelni, de sok más cég is foglalkozik már ilyesmivel.

2015. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ervinsz válasza:

A DOG CHOW kutyaeledelek közül minden életkorú, fajtájú, testméretű és aktivitású kutya számára található megfelelő táplálék.

Annak idején dolgoztam egy illetőnél (ismerős) aki kutyatápok gyártásával foglalkozó multinál dolgozik.

Nekem ezt ajánlotta, annyi kiegészítővel, hogy kerüljem a színes tápokat. Nekem van egy 4 éves Boxer szukám. Rendszeresen adok neki húst,(én csirkét) húsos csontot, ételmaradékot (kerülve a fűszereset) Tojást, egyszóval mindent.

Heti egy nap böjt!!

Próbálkozz mással is ne csak táppal.

2015. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már nagyon régóta nézegetem a tápokat, de ilyen árban a Pro Plannál jobbat még nem találtam, gondoltam, hátha ti tudtok adni valami jó tippet.

Egyébként a zoofastról szoktam rendelni, eddig azt találtam a legolcsóbbnak, de az sem baj, ha máshonnan rendelhető a táp.


Köszi a tippet, de a Dog Chow tápok összetétele annyira nem tetszik. Annak nem látom értelmét, hogy táp mellé főtt kaját adjak, persze szokott kapni, ha úgy alakul, barfozni meg képtelen vagyok, ráadásul fagyasztóm sincs.

2015. jan. 8. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Tápfutár.hu


minöségi jo tápok vannak akár 20kg is csak ajánlani tudom ingyen házhozszállitás

2015. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Josera tápok is ilyen árkategóriában vannak. Tudsz rendelni a zoofastról is, de a petissimo.hu is jó, nagy a választékuk. Pár napon belül mindig kiszállítják.
2015. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!