Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyünk? Mopsz,...

Milyen kutyát vegyünk? Mopsz, vagy Chiuvava?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
szia.nekem két csivavám van imádom őket.:) Mindig virgoncak rafináltak okosak és szeretetre méltóak.Nekem régebben 1 mopszom volt,de tőlle nem kaptam annyi szeretetet mint tőllük 1-enként.:)
2010. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

a csivavák kis zsebkutyák, attól függ mire akarod használni őket. a mopsszal lehet sétálgatni, de a csivava alig birja a távot.

Mopsz aranyosabb.

2010. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az sem elhanyagolható hátrán a mopsznál, hogy 8-10 hónapos korára válik leghamarabb szobatisztává (nem ritka az 1-2 éves kor sem). Ha elkötelezett vagy, csak ajánlani tudom. (Egy mopszli tenyésztő)
2010. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A csivinek, ha jó helyről származik, kevesebb az e.ü. kockázata. Gondolok ezzel arra, hogy neki nem nyomott az orra- nem véletlen röfög a mopsz. Amúgy a csivi élénk és robbanékony, a mopsz meg nyugodtabb. Neked kell tudni, melyik illik jobban hozzád.
2010. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

Ne másokkal döntesd el, ezt vedd figyelembe:

a mops horkol, röfög ha mozog vagy alszik, rövid orra miatt nehezen viseli a hideget és a meleget, megbetegedhet tőle(hidegben megfázhat, melegben hőgutát kaphat).

A chihuahua nagyon féltékeny, egoista kis állat, kis méregzsák, de kisebb, egészségesebb felépítése, így mozgékonyabb, de jóval ugatósabb.

2010. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 22:36-os mért kell anyázni? Látszik, hogy agyi szinten nem vagy a toppon. Attól, hogy neked tetszik ez a kutya nem kell más véleményét lefikázni és anyázni. Igen is igaza van mert tényleg röfög. Nem hiszem hogy tudnál olyan Mopszot mutatni ami nem röfög és amelyik tud normálisan ugatni. Ennyit rólad...
2010. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
18%
A mopsz normálisabban ugat, mint te beszélsz, az biztos.
2010. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Inkább mopsz ugyan nekem van egy csivava keverékem de látszik hogy van bennE csivava na szóval a csivava elég idegbajos kis jószág tanusíthatom:D
2010. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
nyilván mopsz:)nekem volt:) szegény csivava hogy néz ki biztos nem jelennék meg egy olyan kutyával az utcán...
2010. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!