Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Régi, idősebb foxi kontra új,...

Piriiiii kérdése:

Régi, idősebb foxi kontra új, kölyök mudi ellentétek! (? )

Figyelt kérdés

Szóval lett tegnap egy mudi kutyám, egy édes kis 2,5 hónapos kankutya. Meg volt már itt hamarabb egy 7 éves nőstény foxi. Első nap nagyon jól kijöttek, a szuka szaglászta, nyalogatta, csóválta neki a farkát.

Ma meg? Morog rá, neki is ment volna egyszer, ha nem kapcsolunk időben.

Mit lehet tenni? Van valakinek tippje?

(mellékesen: van egy 11 éves keverék nőstény is, de ő jámbor, vele nincs probléma)


2015. jan. 10. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen szituációban morgott a kicsire? Mert az nem mindegy.
2015. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kb. minden szituációban... :( Elég, ha ott van a közelében a kölyök. Én féltékenységre gyanakszom... meg a szuka elég domináns.
2015. jan. 10. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha drótszőrű, átveszem. ;-)
2015. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Drótszőrű, de sajnos nem adom. :(
2015. jan. 13. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Kár, mert az én drótszőrüm nagyon szeretne egy feleséget. :)
2015. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hol laksz? Ha a közelben, tarthatunk randevút nekik. Bár lehet, hogy a mi foxink meddő... :/
2015. jan. 14. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Én Pesterzsébeten, a Helsinki út és Torontál utca sarkának közelében.

Nem akarom szaporítani, csak hogy futkossanak, mert az enyim nem apportírozik, és nem tudom hogy lefárasztani. Másfél-kétórás erdei séták után még simán tele van energiával. Asszony kéne neki, ami ráncba szedné őkelmét. :)

2015. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én sem olyan randevúra gondoltam. Mihez kezdenék egy rakat kiskutyával?

Hát az biza messze van, úgyhogy semmilyen randevú nem jöhet létre, pedig biztos jót futkároznának.

2015. jan. 15. 15:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, igy 2 het utan fennall-e mef a problema, de azt tudom tanacsolni, hogy foglalkozzatok mindket kutyaval ugyanannyit. Ne erezze azt a foxi, hogy megerkezett a kicsi es ot most elhanyagoljak. Szanjatok mindket kutyara kulon is idot, amikor csak vele foglalkoztok es a masik nem johet oda.

Figyeljetek oda rajuk es ne engedjetek, hogy a kicsi piszkalja a nagyobbat, de azt se, hogy a nagy ok nelkul bantsa a picit. Vegyetek figyelembe, hogy a nagy mar esetleg nem annyira jatekos es nem feltetlenul orul egy kolyokkutya pattogasanak. Ertesd meg veluk, hogy te vagy a fonok es te dontod el, ki tartozhat a falkaba es ki nem, illetve, hogy egymas bantasat nem turod.

2015. jan. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!