Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon sürűn pisil a kutyám...

Nagyon sürűn pisil a kutyám 15-20 percenkent. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott h tudom h orvoshoz kel vigyem csak hetvegen nincs a kornyeken hetfon lesz. 9 honapos kutyusom ma este felé kezdödött h ilyen sürűn pisi. 15-20 percenkent.És nem válladékos csak sárgát pisil. Mi lehet a baja?
2015. jan. 11. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát biztosan tényleg csak a doki fog tudni mondani, de a felfázásnak van ilyen tünete. Adhatsz neki tőzegáfonyát, azzal nem árthatsz még akkor sem ha nem felfázás áll a sűrű pisilés mögött.
2015. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utcán csinálja sétálás közbe az lehet hogy normális.Az én kutyám is ha sétálni viszem 2 percenként pisil,minden fánál,bokornál,saroknál.Már van hogy nem is jön neki semmi de ugy csinál mintha pisilne.Így jelöli meg a területét meg ahol érzi hogy más kutya is odapisilt oda neki is kell hogy mutassa hogy ő a domináns.
2015. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Doki holnap ha nem megy ma. Felfázott, gyógyszer kell neki.
2015. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsanett002 válasza:
Szia. Tudom hogy már 5 éve volt feltéve a kérdés. Ugyan ezzel a problémával bajlódok, egy 2 és fél hónapos Beagelem van. Sikerült megoldani a problémát? Ha igen hogyan?
2020. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!