Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a gond az óriás...

Mi lehet a gond az óriás schnauzerünkkel? Már 14 éves kb, és az egyik lába van amikor ilyen nagyon reszket. (nem a hideg miatt, látszik)

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondják hogy csak szerepel (mert amúgy szokott rosszalkodni) de szerintem ez nincs összefüggésben a jellemével.
2010. febr. 6. 14:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Hátsó láb.
2010. febr. 6. 14:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Idős kutyáknak, éppúgy mint az idős embereknek már fájnak az izületei, gyengülnek az izmai, esetleg sorvadnak is... egyszerűen az öregkor velejárói. Talán gyengébb az a lába és erőlteti, attől reszket. A ti kutyátok ha tényleg 14 éves, akkor ő már nagyon öregnek számít. (mellesleg én az öreg kutyámat tömöm mindenféle táplálékkiegészítővel, vitaminnal, hogy minél tovább jó egészségben velem lehessen, ha már úgyis olyan kevés idejük van itt... ajánlanám neked is... biztos megérdemli)
2010. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy nagyon idős 17 éves keverék kutyusom. Neki is remegtek a lábai. Sajnos ez a korral jár.
2010. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!