Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem egy hatalmas...

Csak szerintem egy hatalmas butaság ez az "okosnyakörv"?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm küldte a linket, és a futtatón is szóba került. Mindenki dicséri, hogy milyen jó lehet, de szerintem ez már túlzás... Nektek mi a véleményetek erről?

[link]


2015. jan. 12. 20:03
 1/10 Akiteki ***** válasza:
100%
az lesz az első, amit lelopnak a kutyáról
2015. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül butaság. Hasonló GPS-el ellátott nyakörvön már mi is gondolkodtunk, nagyobb biztonságban érezném a kutyámat, de azért nem kell túlzásokba esni.
2015. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most már ki sem kell nyitni az ajtót ahhoz, hogy az ember ráüvöltsön az Holdat ugató kutyájára, csak előveszi a walkie-talkiet és kiszól neki?? :D


Nem a magyar piacnak szól, az biztos, de azért érdekes. Kíváncsi lennék, hallgatna-e a kutya a nyakörvéből szóló hangomra, mert pl. Skype-oláskor ha mondanak neki valamit, arra egyáltalán nem reagál.

2015. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk a "sima nyakörvet" névtáblával és a bolhanyakörvet vesztette el egy "önsétáltatás" (kb 1/4 óra) alkalmával. Egy ilyen vajon meddig marad egy elveszett kutya nyakán. (ennek ellenére valami hasonló lehet jó, mert ha nem az utcán, hanem a bozótosban rejtőzik, nagy segítség)
2015. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A GPS-el ellátott nyakörv az más, az hasznos tud lenni, ha eltűnik a kutya (feltéve, ha nem hagyja el a nyakörvet).

Viszont azt, hogy nyakörvön keresztül szóljon oda az ember a kutyának, meg azt, hogy ezzel gátolják meg a szökést, kicsit túlzásnak érzem.

2015. jan. 12. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagy hülyeség :) ez előtt is megvoltunk nélküle, ez után is megleszünk:)
2015. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ödi2 ***** válasza:

Nekem a két sárhegyimen,van gps és nagyon jó dolog. Mondjuk az is igaz,h több mint két hektárt felügyelnek jelenleg,így elég megnéznem a telefonomon,h merre vannak és ennyi,megkönnyíti a napjaink.

Kamera sztem felesleges,a többi elgondolkodtató...

Hangra,szóra irányíthatóak,így a gps-el kombinálva,nem is lenne rossz nekünk sem...

De ha elterjed,főleg kamerával,akkor azért lehetnek érdekes helyzetek... :D A wifi-t jelszavaznám egyből,az tuti...!:D

2015. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes,majd gondolom csökken a mérete idővel.A kamera meg a GPS a legszimpatikusabb,a gond az,hogy nálunk tényleg leszednék a kutyãról.
2015. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elképzelem,ahogy belebrekegek a kilométerre arrébb poroszkáló kutyám fülébe-lábhozzz!
2015. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az ötlet főleg a kamera és GPS. Ha elérhető lesz akkor megvásárolom mindenképp.
2015. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!