Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ha sétálgatnátok...

Mit tennétek ha sétálgatnátok egy utcán (egyedül) és meglátnátok egy (hatalmas) kutyát az utca végén, aki amikor észrevesz titeket elkezd rohanni felétek? (Nem látnátok a közelben egyetlen embert sem aki a gazdája lehetne)

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Megvárnám, amíg elfut mellettem és tovább megy a dolgára.
2015. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Várnék. Amikor közel kerül, ráüvöltenék és elindulnék felé.
2015. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Normalisan mennek tovabb. O is tovabbmenne..

Ha egy kutyahoz nem szolsz, nem ersz hozza es figyelmen kivul hagyod, O tovabb fog menni, nem fog rajtad logni.

2015. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Első 3 fő az optimizmus... :D Általában van nálam valami pl. táska azt szépen magam elé raknám és kicsit, szépen lassan távolodmék oldalra (de nem hátra) és amint észre veszem, hogy én vagyok a célpont, elkezdenék ordibálni és a táskát magam elé tartanám. :D Ha meg is támad akkor jól elbánnék vele. :D Azért ne kezdj el előle futni mert elég érdekesen nézne ki az időközben feltünő embereknek, hogy te ordibálva rohansz és közben megelőz egy kutya, aki tovább fut. :D Még a végén azt hiszik valami idióta boyracer vagy, aki versenyt fut egy kutyával. :D
2015. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha a kutya egyértelműen támad (már akkor látod amikor fut)?
2015. jan. 5. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Védekeznék.
2015. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Fél utcával előttem van, hogy láthatnám, hogy egyből támad? :D Am. leírtam, hogy táskát magam elé és ordibálva neki esnék. Az adrenalin elöntené az agyamat nem érdekelne, hogy elszakad a farmerom vagy kinyúlik a pulcsim neki mennék és kész. :D Bár ha egy roti akkor inkább futnék. :D
2015. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt nem fogod 100%-ra latni, hogy most tamadolag fut feled, vagy nem.

Az en kutyam mindig ugy fut, mint egy orult, mint a legfelelmetesebb remalom.

Ha megerkezik, akkor pedig kb.ket meterre lefekszik az ember vagy masik kutya ele, pocivakaraszast vagy jatekot kovetelve.

2015. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ááááh, egyszer ilyennel már találkoztam. Mint utóbb kiderült a szomszéd banya "enyhén" alulszocializált, kamasz kutyakölykéről volt szó. Azt se tudtuk hogy megtartott egyet abból az alomból, egy évig a színét se láttuk. Szerintem valahol megköthette, mert a kerítése legalább olyan hiányos volt, mint a fogsora. Szóval én tartok hazafelé, ismeretlen, hatalmas, fekete kutya rohan felém. Na, kicsit megszaporázom a dolgot, hátha beérek még a kapun... Hát nem. Kulcs a kezemben, kutya lendületből ugrik, kellemesen beledöngöl a kapuba és elkezd nyalogatni...


Egy biztos hasonló szituációban biztos nem ordibálnék vagy hadonásznék. Pont azért, amit #8 mondott: nem tudom megítélni, hogy támadólag fut-e vagy sem. Eddig az összes ilyen "hűdeveszélyes", sőt "harapós", önsétáltatós kutyának, akikkel találkoztam, semmi kedve nem volt emberre támadni, egészen addig, amíg az emberek el nem kezdték veszélyforrásként kezelni: ordítani vele és hadonászni felé.

2015. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonlóval találkoztam én is.

Vártam a buszt, egyszer csak jön egy ismerős pasas, egy hatalmas és gyönyörű hosszú szőrű német juhásszal. Mindig bicikli mellett sétáltatja, póráz nélkül. Én álldogálok a buszmegállóban, kutyus meg megindul felém futva, azzal a tipikus német juhászos mozgással. Olyan szinten lenyűgözött, hogy ha támadni akart volna, akkor is későn reagáltam volna. Szinte csak a nyálcsepp hiányzott a szám sarkából xD

Mire feleszméltem, hogy basszus, ez nem fog megállni, akkor már ki is került és rohant tovább :D

2015. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!