Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az akita inu ról vélemények?

Az akita inu ról vélemények?

Figyelt kérdés

Én olvasgattam, de szeretnék személyes tapasztalatokat is!


Mekkora a mozgásigénye?

tudok vele reggelente kocogni?

Mennyire bírja a meleget?

Úgy halottam, hogy a hosszú szőrű változat megvan kint télen... Igaz ez?

Mennyire divat kutya szerintetek?


Minden infót előre is köszönök!



2015. jan. 14. 19:38
 1/2 Ezeöccá válasza:
2015. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az akita egygazdás kutya és nem való első kutyának.Nagyon korán el kel kezdeni a szocializációt és csak tenyészetből válasz kölyköt mert ha szaporítótol veszed nincs garantálva hogy fajtatiszta és egészséges kölyköt kapsz.De a jellemük nagyon szereti a családját de csak egy embert választ gazdiának.Nagy mozgásigényü kutyák így tudsz vele kocogni.Meleget nem nagyon bírják kell neki egy hűvös helyet biztosítani.Évente 2X vedlenek hatalmas mennyiségű szőrt.Hosszú szőrben nagyon nincsen de elvétve akad de nem megengedett a fajtánál.Nagyon szeretik a havat nem kell megilyedni hogy megfagynak télen :)Végül annyit szeretnék javasolni hogy soha ne zárjátok ki a családból mert depressziós lehet nagyon kíváncsi a természete és ha nem lehet ott veletek minden hol akkor befordulós lehet,nagyon igényli a szeretetet és igen érzékeny.

2015. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!