Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Meg tud halni egy...

Segítség! Meg tud halni egy jól nevelt egészséges 6 éves németjuhász kutya?

Figyelt kérdés
Tudnivalók:nagyon egeszseges jol nevelt jol tartott es be van oltva.Csak én 13/L vagyok es szeretem babusgatni :3 es apa szerint a hülyeseggemmel le farasztom ja es meg annyi hogy nagyon keveset tud a csalad vele foglalkozni es sokszor van bezarva a kenelbe es ritkan szaladgal es mozog..tudnatok segitenj ebben? mert en nagyon szeretem ot es nem akarom ilyen hamar elvesziteni.:c
2015. jan. 17. 18:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

"Tudnivalók:nagyon egeszseges jol nevelt jol tartott es be van oltva"


"ja es meg annyi hogy nagyon keveset tud a csalad vele foglalkozni es sokszor van bezarva a kenelbe es ritkan szaladgal es mozog."


Akkor most mi van?

2015. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

az van, hogy kamu kérdés.

pistike unatkozik!

2015. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Nagyon sokat segített!
2015. jan. 17. 22:36
 14/15 anonim válasza:
Szia. Én 13 évesen vesztettem el a németjuhászom gyomor csavarodásban. Hirtelen jon elő és 2 órán belül végez a kutyával ha nem érsz időben az orvoshoz, az orvos már nem tudott mit kezdeni vele, elaltatta. Előjon ha nem sokat mozog, ha evés/ivás után a kutyát futtatjuk rendszeresen, illetve ha tobb kutyával él. Bocsánat, nem műkodik rovid ő betűm.
2015. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

" Előjon ha nem sokat mozog, ha evés/ivás után a kutyát futtatjuk rendszeresen, illetve ha tobb kutyával él."


Ezeket honnan szedted, kedves utolsó? :D Eleve nem lehet futtatni a kutyát az után, hogy evett vagy ivott, ráadásul az, h hány kutyával él együtt, nem befolyásolja a bélcsavarodást. Sőt, a mozgás mennyisége sem befolyásolja.

2015. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!