Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya mászkál a parkban...

Egy kutya mászkál a parkban (XIV. Ker) kiket hívjak fel ilyenkor? Segítség, nagyon sajnálom szegényt

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld magadhoz csalogatni és vidd be a legközelebbi menhelyre ahol ellátják a kutyát. Ne hagyd hogy a sintérek fogják be...
2010. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fényképezd le, adj neki enni, inni, nézd meg van e nyakörve, bilétája esetleg tetoválása. Mérd fel kb. milyen fajta, nemű, esetleg vidd el dokihoz chipet nézetni!!! És ide is írd be az info-kat + rakd fel a képet: [link]
2010. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippetek, az a baj hogy nekem is van egy kutyám és nem is tudnám a szüleim miatt felhozni a kutyát. Szívesen elvinném bármelyik menhelyre de nincs erre lehetőségem ezért keresek valami jó telefonszámot akik kijönnek a kutyusért és jó helyre viszik. De nem találok sehol, és kezdek érte aggódni. Annyit fut összevissza hogy kifog merülni :((
2010. febr. 7. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg pórázra rakni, amíg kimennek érte!
2010. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a menhelyt, próbálj neki adni valamilyen ételt. Semmiképp se hagyd magára! Szegény biztos nem érdemli meg. :(
2010. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
merre fele laksz? én is a XIV.ker-be lakom.azért kérdezem mert én is láttam egy kutyát de már 3 napja nem láttam.
2010. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne fogd be, mert lehet, hogy valakié, csak pl. kertből kiszökött. Inkább fotózd le, és bízd a hozzáértőkre, hogy megoldják, esetleg megkeressék a gazdáját, ha van neki.
2010. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam, hogy adok neki egy kis ételt. Kicsi morzsa színű, és mikor sétáltattam a kutyámat akkor mentem oda hozzá. Megijedt de aztán megsimogattam utána ugrált, nyalakodott, majd kapuig követett. Nagy a park, úttesttől messze van. De akkoris a szívem szakadt meg, és szerintem leviszek neki majd valami kaját. :( Miért dobják ki a kutyusokat nem értem?
2010. febr. 7. 16:49
 9/13 A kérdező kommentje:
Nyakörvét megnéztem, csak egy sima fekete szíj. :( Mind1 később lenézek a parkba.
2010. febr. 7. 16:49
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen menhelyre gondoltok?Nem akarok illúzióromboló lenni,de egy budapesti vagy környéki menhelynek se nagyon van arra kapacitása,hogy kóbor kutyákért kijárjon.

Egyedül az Illatos útról mennek ki,de az sintértelep és vasárnap délután nem fognak kimenni.

2010. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!