Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe shnauzer vs törpe (vagy...

Törpe shnauzer vs törpe (vagy toy) uszkár. Meilyet ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés
2 éves, szuka havanesem mellé vennék snacit vagy uszkárt. Benti kuytának természetesen, nagy sétákkal. Természetileg melyik kutyát ajánlanátok jobban? köszönöm előre is!
2010. febr. 7. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Csak a törpeuszkárról tudok nyilatkozni. Elég kényes, fajtára jellemzően rossz a gyomra, kiskorában sokat hányhat, de néha később is előfordul, kicsit hisztis, de emellett nagyon ragaszkodó, kedves, játékos, ennivaló kis jószág, csak vigyázni kell, hogy ne nőjjön az ember fejére:) A többi kutyával általában jól kijön.
2010. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) snaciról vki?
2010. febr. 7. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem az uszkár jobb. nem hullik a szőre, temperamentumra hasonlít a havanese-hez jobban, így talán jobban ellesznek együtt. A snaci erőszakos, pattogó gumilabda, folyton izeg-mozog, ugat, nagyon idegesítő tud lenni.
2010. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem snacim van, anyukámnak meg törpeuszija ... én snaci párti vagyok

napi fárasztással egy álomkutya .. annyi szeretet ad hogy elképesztő .. és legalább van egykis temperamentuma, nem egy öleb :D

2010. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget! a törpe uszkár tenyészetet már fel is hívtam, hétvégén megyek megnézni a kicsiket!!! a szőrhullás miatt döntöttem a snaci helyett mellette. Köszönöm mindenkinek a segítséget, majd teszek ki képet a piciről. (közben az is lehet h menhelyről fogadok be, mert egy menhelyes barátnőm mondta h érkezett egy alom pirinyó uszikeverék:)ezt csak a hívásom után tudtam meg, de azért megnézem, és megfontolom mind2 lehetőséget)
2010. febr. 7. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:

17:26os vagyok

a snacinak se hullik a szöre, merthogy trimmelve van (ugye akkor a kozmetikus kihuzkodja az elhalt szört, nincs ami hulljon)

de ettől függetlenül nagyon jól döntöttél, hogy esélyt adsz egy kis mixxnek :)

sok boldogságot nektek!

2010. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönjük!!! itt ül ölemben janka, uszkár keverék gyönyörűségem:D a havanéssel nagyon jól elvannak imádják egymást!!:)
2010. febr. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!