Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fém box tapasztalatok?

Fém box tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata a különböző box márkákkal? Melyik a jó? Összecsukhatót akarok venni mindenképp és eddig a Savic áll az első helyen, de van ennél jobb márka? Illetve akinek Savic boxa van, elégedett vele?

Köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 19. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen fémboxok között nincs nagy különbség. Elrontani sem lehet nagyon őket.
2015. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1: ne szólj bele, ha nem értesz hozzá :) Olyan különbség van közöttük, hogy az egyiket egy elszántabb csivava is szét tudja kapni, a másikból meg művészet kijönni.


A Savic ketrecek jók, én legalábbis meg vagyok elégedve a miénkkel. Nagyon elszánt kutya kijön belőle (a pitem megtalálta az egyetlen részt, ahol nincsen rommá merevítve minden, széthajtogatta és kijött a keletkezett 10 centis résen), de alapvetően erős, biztonságos és minőségi cucc, jó szívvel ajánlom.


(A hitelesség kedvéért: tudom, hogy mindenkinek a saját kutyája a legkülönlegesebb, de az enyém tényleg extrém mód vadállat, ha szabadulni akar; decemberben az ajtó üvegén is keresztülmászott, rommá vagdalta az összes talpát, csak mert elvittem műteni az öreget, aztán hazamentem nélküle, elmentem vásárolni, ő meg nem értette, hogy mi van, és gondolta, utánanéz a dolgoknak. Szóval hazaértem, és vihettem őt is műtétre. Utána lett bezárva a ketrecbe, onnan szerintem csak megszokásból akart kiszabadulni, mert ha itthon vagyok, abszolút nem zavarja, ha be van csukva, de neki ennyi elég volt, és kipréselte magát belőle. De a legtöbb kutya azért nem veri véresre magát csak azért, hogy felmászhasson a kanapéra, szóval nekik teljesen biztonságos a Savic ketrec :D)

2015. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:D :D A kutyás élet sosem unalmas!


Eddig textil boxban volt a kutyám ha mentünk valami rendezvényre, azt sem szedte szét, így nyilván ezt sem fogja, de kellene már egy nagyobb box, amit szobakennelnek tudok használni. Illetve ha érkezik kiskutya, neki már rendes fém box fog kelleni, mert remélhetőleg a textilt simán szétkapná fél perc alatt. :D Köszi, akkor maradok a Savicnál.

2015. jan. 19. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Akumi: konkrétan az egyik ismerős kutyája a repülős biztonsági boxból kijött. Egy másik meg egy ilyenből akart kijutni: addig jutott h BE(!!)húzta magához az ajtót. [link]

Az összecsukható fémketrecek egyike sem arra való h atombiztos legyen - így amelyik kutya ki akar jönni az kijön, tehát olyannak nem ilyet vennék. Az összecsukható fémketrecnek számomra annyi előnye van h kirágni nem tudja magát, de a funkciója nem több mint egy textilboxnak. Ezért mondtam h tök mindegy. Nekünk amúgy luxi ketrecünk volt - azt legalább Mo-on gyártják.

2015. jan. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!