Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyust de tömb...

Szeretnék egy kutyust de tömb lakásba élünk (48 négyzetméter) Miket ajánlatok? Én suliba járok szüleim pedig dolgozni. Van amikor edzésre járok tehát általában későn érek haza. Szerintetek? De ha hazaérek lenne rá egy 3-4 órám .

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, felnőtt kutyát is lehet nevelni a saját ízlésed szerint. Egy kölyökkel rengeteg gond van. Szomszédaim nemrég adták oda ismerősüknek a kutyát, mert nem bírtak vele: megrágta a vezetékeket, bepisilt, stb. Nem lecseszünk, csak tanácsot szeretnénk adni!

Menhelyen is vannak egyébként kölykök, ilyenkor télen egy csomót kidobnak.

2015. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 SzMHZs ***** válasza:
60%

Hű, először, mikor olvastam a kérdésedet, segítőkész válasz fogalmazódott bennem, de a többi kommentedet látva vagy várj még a kutyával (kölyökkel is, felnőttel is) pár évet, de lehet inkább örökre...

Más válasz meg nincs, egy kölyökkutyával a kezdet ilyen és kész.

2015. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Te szeretnéd nevelni? A kérdésedkor leírtad, hogy délelőtt suliban vagy az jobb esetben is reggel 8-tól délután 2 óra, utána edzés az is minimum +2 óra.

"De ha hazaérek lenne rá egy 3-4 órám ."


Te magad is leírtad, hogy nem lesz időd, azt a kutyát nem nevelni fogod, hanem magányos fogságban tartani. Ráadásul a 48 négyzetméter még egy macskának is határeset, nemhogy egy kutyának....

Én a helyedben inkább valami terráriumban/akváriumban tartható állattal kezdeném (hörcsög, patkány, egér, hal).

2016. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!