Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért csinálja a kutyusom?

Ezt miért csinálja a kutyusom?

Figyelt kérdés
Ha valami nem úgy történik ahogy ő akarja, hátat fordít nekem, és szabály szerűen rámkapar úgy mint a kakijára szokott vécézés után. Egyébként egy nagyon engedelmes kutya, mindenben hallgat rám, tisztel engem. Ilyenkor viszont, amikor rám kapar úgy érzem egyáltalán nem tisztel. Miért csinálja ezt?
2010. febr. 8. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem tisztel. Az hogy mindenben hallgat rád, ellent mond annak a mondatnak, hogy "ha valami nem úgy történik". Wc-zéskor azért csinálják ezt a kutyák hogy megjelöljék a területet még erősebben. Dominancia jele.
2010. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát végülis ezt úgy értem "ha valami nem úgy történik.." hogy mondjuk jutalomfalatot kér, de nem adok neki mert előtte már 2-őt megevett, vagy a szőnyeget tépi és rászólok, abba hagyja viszont hátat fordít ás kapar.
2010. febr. 8. 18:27
 3/5 anonim válasza:
50%
Vannak olyan kutyafajták amelyek kicsit hisztisebbek,lehet hogy ő is olyan.Vagy még fiatal és úgy érzi hogy megteheti,mert "ő az úr a háznál".Nekem is csinálta ezt a kutyám...mindig hisztizett:)
2010. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ismer el téged falkavezérnek, a kaparással kinyilvánítja, hogy "szarok a véleményedre, az van, amit én akarok".

Rendezni kell a rangsort.

Jó kutyasuli és/vagy Fennel: Kutyapszichológia.

2010. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előzővel egyetértel... én elolvastam ezt könyvet, és neked is segítene... jan fennel halgassunk a kutyákra/kutyánkra (nem tudom hogy melyik)
2010. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!