Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédba költözött egy...

A szomszédba költözött egy pereputty, rengeteg macskával, nekem egy nagytestű kutyám van, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

15 éve itt élek ezen a településen, van egy 9 éves kb 50 kilós német juhász keverék kutyám.

Beköltözött a szomszédba egy finoman szólva nem egy géniusz társaság, 2 hapsi, 1 nő, 2 gyerek felosztásban, pár házzal odébb a család többi tagja, nagymama, lánya, stb.

Amúgy nem c..ányok, de nem is Magyarok.

2 éve jöttek ide, kb 20 macskával, meg valamilyen kiskutyával, mi már régóta sétáltatjuk a környéken a kutyánkat, de egyből ahogy idejöttek, nem tetszett nekik, hogy nem lehetnek teljesen szabadon a macskáik, a kis kutyájuk rendszeresen az utcán sétál.

Most ideköltöztek a mellettünk lévő üres házba a társaság fele, tegnap már egy macska volt a kertünkben egy fa alatt, a kutyánk meg már ölt meg macskát így...:(

Szeretem a macskákat is, semmi bajom velük, de az idióta szomszédokkal nagyon is van.

Szinte provokálnak minket, és már többször beszóltak idős anyámnak. Hogy lelövik a kutyát, feljelentenek, stb...

Kerítés van, de egy macskának nincs akadály.

Marad a költözés?



2015. jan. 27. 07:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sajnos a hülye emberekkel nem tudsz mit kezdeni, nálunk is van "jószomszédi iszony". Én, mikor nem vagyunk itthon, bezárom inkább a kutyákat a házba. Egyébként is sok itt a cigány, féltem őket, így vagyok nyugodt.


De sajnos mérget pl. akármikor rakhatnak ki, így a helyetekben, ha van rá mód, költöznék. Bár ez máshol is előfordulhat :/

2015. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szolj ra a kutyadra, ha macskazik, tobbet nem tehetsz, es nem is tudsz tenni.

A szomszedot meg jelentsd fel, hogy a kutyajat az utcan tartja.

2015. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Már feltettem egy témába ütköző kérdést itt, linkelem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok__..

2015. jan. 28. 08:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak úgy odaköltöztek? Mit mond az önkormányzat?
2015. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
folyt.: kellene kérni az önkormányzattól valamilyen bejárás, nézzék meg, lehet-e ennyi macskájuk?
2015. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egyébként nem kell veszekedésbe bonyolódni velük, jobb,ha nem is válaszoltok az átszólásokra.
2015. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!