Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szombaton hozom el a kiskutyám...

Szombaton hozom el a kiskutyámat a tenyésztőtől, (10 hetes, Angol Bulldog) kertes házban lakunk, és már az elejétől szeretném szobatisztaságra szoktatni. Kivihetem ebben a hidegben pár percre, amíg elvégzi a dolgát?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen kiviheted, pár perc alatt semmi baja nem lesz. Sőt ki is kell vinned eleinte kb. 2 óránként (evés, alvás után).
2015. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, két óránként vidd ki, hogy elvégezze a dolgát, és ha sikerült neki, dicsérd meg! :)
2015. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, első kutya lesz ezért nem voltam benne biztos. Ha nagyon remegne azért akkor is ki kell vinni a dolgát végezni igaz? (esetleg egy kutyakabátot rálehet adni?)
2015. jan. 27. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
szerintem azt a max 5 percer kibírja kabát nélkül.
2015. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Sőt, mi még sétálni szoktunk ilyen időben (olyan helyeken ahol nem járnak kutyát). 11 hetes magyar vizsláról van szó. Kutyakabátot nem adok rá, bár mindenki megkérdezi, hogy miért nincs rajta. Ha fázik azt látom rajta, akkor jövünk is be, de amíg vidáman csóvál kint, addig fölösleges bejönni.
2015. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben megnyugtattatok, köszönöm!
2015. jan. 27. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért is nem a tenyésztővel beszéled meg az ilyen gondjaidat? Ő tudja pl, hogy voltak-e már a lakáson kívül a kölykök. Bármi kérdés felmerül benned, írd össze és szépen beszéld át a tenyésztővel, amikor a kiskutyáért mentek.
2015. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, vele is meg akarjuk beszélni, csak kíváncsi voltam más véleményekre, tapasztalatokra. Azért ezen a téren eléggé megoszlanak a vélemények. De természetesen az elhozatal napján még mindent átakarunk vele beszélni! Köszi a tippet! :)
2015. jan. 27. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok örömet a kiskutyához!
2015. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!