Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik valamilyen speciális...

Létezik valamilyen speciális agarász póráz?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy amikor a póráz megfeszül egy rántással le lehet oldani a kutyát.
2015. jan. 29. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyorskioldót lehet kapni, meg gyorskioldós pórázt, de hogy ez konkrétan mit takar, azt nem tudom. Szolgálati kutyások használják, meg sportolók, ha nincs idő a karabinerrel szarakodni, szóval gondolom arra is jó lesz, amire neked kell.
2015. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mire gondolsz, de a K9-nél láttam gyorskioldós pórázt, habár a képről nekem nem jön le, hogy működik és elég drága is (sztem). Lehet kapni külön biztonsági karabínert (gyorskioldót), azt rávarrhatod a meglévő pórázadra, illetve lovasboltban vásárolhatsz vezetőszárat, amin már rajta van (hogy olyan-e, amilyenre te gondolsz, nem tudom, de egy rántással kinyílik).
2015. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyorskioldó karabinert egy ponton megnyomod és azonnal kinyílik . Nagyon szeretem.

Annak viszont nem bejövő, aki előszeretettel nyúlkál a karabinerre :))

2015. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ilyenre gondoltam mint a k9-es(szerintem is r.hatt drága). A vezető szárasnál is le kell nyulni és az is plusz idő, meg szerintem nehéz is egy kutyának.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2015. jan. 29. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!