Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Roti kennelek közül Jánvároról...

Roti kennelek közül Jánvároról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok nézelődtem Rottweiler kennelek között és láttam a Jánvári kennelnek nemsokára lesznek elhozható kölykei, esetleg vélemények,tapasztalatok vannak a kennelel kapcsolatban?
2015. jan. 30. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az Off-ért, de miért ezt a kennelt nézted ki? Azért, mert nemsokára lesznek kölykök? Szerintem nem valami szépek a kutyáik, főleg a szukák. Már-már a "malacfej" kategóriásak kezdenek lenni.


A Siroccó kennelt nem nézted esetleg? Nekem onnan van rotim és nem is vennék máshonnan.

2015. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az észrevételt, a siricco kennelt is néztem is igen bármennyire is furcsa az is szempont, hogy tavasz környéken legyen kutyám, sok jót olvastam az általad emltett kennelről is, de biztos vagyok benne, hogy nem csak 1 jó roti kennel lehet az országban
2015. jan. 30. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Okés, te tudod :)
2015. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, inkább bizonytalan vagyok, ezért posztoltam ide, és köszönöm az észrevételed :)
2015. jan. 30. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom, hogy majd eldöntöd :)
2015. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyik kan és az egyik szuka kutyájuk kifejezetten szép, de nekem furcsa, hogy egy évben lehoznak három almot is. Nem ugyanazoktól a szülőktől, persze, de kicsit sok ez a szám.

A kutyák törzskönyve nincs bescannelve, csak egy része van beírva (az egyik kutya ráadásul erősen hajaz egy erdélyi kopóra), és egyet kell értenem az elsővel, malacfejű kutyáik vannak.

2015. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez az alomszám ami sok, ezért érdeklődtem, hogy másoknak mi a véleménye, akkor ezt a kennelt felejtsem el, hogy csak járjak jobban utána? Amúgy rábukkantam a Calibra kennelre is ahol kifejezetten szépek volt a szeptemberi kölykök, véleményeket továbbra is örömmel olvasok
2015. jan. 30. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el azokhoz a tenyésztőkhöz, akik szimpatikusak. Igazából csak így fogod tudni eldönteni rendesen. A Siroccónál mondjuk amúgy is feltétel egy személyes beszélgetés, márcsak ezért is nagyon szeretem őket (de továbbra sem erőltetni akarom, egész egyszerűen csak róluk van tapasztalatom).


Annak idején én is néztem a Calibrát. Nem rosszak a kutyák, kinézetre, de szerintem túl sok kutyájuk van :/ Vagy legalábbis nekem annak tűnik.


Még a Fellegvár kennelről is mondanak jókat, érdemes lehet náluk is szétnézni.


1-es voltam.

2015. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, megfogadom a tanácsod.
2015. jan. 30. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!