Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyusom lábával?

Mi lehet a kutyusom lábával?

Figyelt kérdés
3 hónapos és amikor fekszik és hívja valaki magához akkor amikor felkel az első lábai fent vannak és a hátsót meg valahogy felhúzza... szóval nem egyből négy lábra áll mint régebben. lehet h csak elfeküdte? vagy mi lehet vele?:S
2010. aug. 5. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű most kezd el igazán nőni,fontos,hogy jó minőségű tápot kapjon.
2010. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
osztom az előző hozzászóló véleményét.igen gyakori jelenség, nekünk 5hónaposan is előfordul. Calcium és jó táp:)
2010. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most megnyugodtam... azt hittem h vmi komolyabb, de akkor szerencsére nem :)

Dog chow táp jó lesz neki? Ha nem akkor mit ajánlanátok??

2010. aug. 5. 16:11
 4/9 anonim válasza:
Nekem Magyar Vizslám van 9 hónapos és kezdetek óta így csinálja!
2010. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Morzsi kutyatáp nem jó?
2010. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"kedves" utolsó: ahonnan vettük a kutyát azt mondta h ő ezzel eteti a kutyáit én meg nem vagyok túl jártas h melyik kutyatáp a jó...
2010. aug. 5. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:

huh..kutyatápok..

hát mit mondjak, mi vettünk jó pár félét, mert az elején sokszor volt a boxosoknak hasmenésük, és nagyon hosszú idő volt mire át tudtak állni a kutyatápra, úgy, hogy nem volt hasmenés.

dog chow bárányos volt, a többihez képest valóban jó minőségű volt, de mivel 2nagy boxernek igen nagy mozgásigénye van ami vonzza az éhséget és azt ki kell elégíteni, ezért nem vettünk nekik 2hetente 9000ért csak tápot.

aztán rájöttünk, hogy a táp nem is elég önmagában, így kerestük a megoldásokat.

viccen kívül a legolcsóbb, legtáplálóbb és minden igényt kielégítő eledel a következő keverék:

Auchanban lehet mostanában kapni egy 10kg-os marhahúsos tápot, vörös zacskója van és 2290 Ft.

egy marha nagy kutya van az elején:) ne nevess ki, de párom úgy van vele, ha nekünk nem ízlik, akkor nekik sem fog, ezért az áruházban belekóstolt, és megállapította, hogy ez jó:) ehhez minden nap főzünk csirkeaprólékot(5-5db lábat, kb 100-140Ft kg-ja,) farhátat amit félbevágunk és így tovább tart, szóval ilyeneket, és ici pici ízesítést is hogy legyen íze:) van lehetőségünk száraz zsemlére meg kiflire és azt is beledobjuk nekik, vagy van hogy külön egy bögre tésztát is ketté osztva.

azt gondoltuk, hogy ez sok lesz, de nekünk nagyon bevállt, nincs az a táp, amivel helyettesíthetni lehet ennyi fincsi cuccot:)és egy hónapban 2táp-aprólékkal kb 8000 a két kutyának.

persze a tiéd még pici, etesd finom és egészséges dolgokkal,korosztályának megfelelően még nem költséges annyira a kajáltatásása, de később talán finnyás lehet.csak nehogy elkényeztesd mint én:) utána foghatod a fejed:) én adtam nekik calciumot, és a számukra külön ajánlott vitaminokat.(Carnivit és hasonlók)

a mi kan kutyánk annyira rossz evő volt 6hónapos korában hogy rizst főztem neki csirkével, néha pedig megevett egy egész grillcsirkét, dehát nincs az az összeg ami ezt minden nap betakarná, és amikor már azt sem ette meg, betelt a pohár:) aztán jött a másik kutya, ezután 10perc alatt elfogyott minden kaja:))

sok sikert a neveléséhez és az etetéséhez:)

2010. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nagyon hasznos volt:))
2010. aug. 5. 18:08
 9/9 Akiteki ***** válasza:

A dog chow egy elég silány táp.

Ha nem akarsz mindenféle kiegészítőket főzni mellé, mint az előző válaszoló, keress inkább valami jobb minőségűt. Ugyanaz a gyártó (Purina), de a Pro-plan egy remek táp.

2010. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!