Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a foxi kutyusom lábával?

Mi lehet a foxi kutyusom lábával?

Figyelt kérdés

Azt vettük észre, hogy a bal hátsó lábára nem áll rá, mert fáj neki. Azt gondoltuk megütötte, majd elmúlik....Ennek már 4 napja, de már látjuk, hogy az egyik lába ujja teljesen fel van dagadva, már seb is van rajta, az egész gyulladásban van. Ami az érdekes, hogy ez a másik lábán is megjelent, de sokkal fentebb a lábán. Ott teljesen kihullott a szőr, és egy seb van, látszik, hogy gyulladt. Ugyanolyan seb, mint a lábujjon.

Ma bekentem tetránnal, remélem nem ártottam vele.

Az előzök kutyusomnak volt hasonló, de 2 nap alatt elmúlt, akkor sem tudtam mi lehet ez. Szerintetek?

köszi szépen


2010. júl. 11. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem javul vagy rosszabbodik az állapota akkor vigyétek állatorvoshoz.
2010. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha már az előző kutyádnak is volt ilyen, csak az a szegény bele is pusztult, akkor legalább ezt vigyétek állatorvoshoz, de minél hamarabb!

Amúgy arra figyelj, hogy a tetránt azért ne nyalja le, mert a kutya a sebeit automatikusan próbálja gyógyítani a saját nyálával, nyalogatva azt.

2010. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, elég furcsán értelmezel......sehol nem írtam, hogy az előző kutyám emiatt pusztult el.

Ha nem gyógyul elviszem dokihoz, de addig is szeretném tudni mi lehet ez.

2010. júl. 11. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
talán linkelj képet, és akkor meg tudjuk mondani!
2010. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!