Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sovány a kutyusom. , melyik a...

Mr.darius kérdése:

Sovány a kutyusom. , melyik a jó kutyaeledel? Amitől híznak is a kutyák?

Figyelt kérdés
mivel lehet felhízlalni egy kutyát?,melyik kutyaeledel a jó,ha sovány az eb?

2015. febr. 2. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kutyaeledel hizlal, ha többet adnak belőle. Persze ha nem akar enni és sovány, akkor lehet, hogy beteg, de akkor meg irány az állatorvos.
2015. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most mivel eteted? Féregtelenítve van?
2015. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rövid szőrü kint tartott kutyáról van szó,elképzelhető hogy a hideg miatt,a táplálék bizonyos részét önmaga melegitésére "égeti" el.Ha nem,akkor vérvizsgálat után többet tudsz!A bélféreg,és egyéb belső paraziták emészthetik fel a táplálék nagy részét.
2015. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos sovány? Vagy csak szerinted?
2015. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A húst szeretik a kutyák és attól hajlamosak hízni ha kapnak annyit, hogy jóllakjanak vele.


Én csirkét szoktam venni Sparban. A farhát a legolcsóbb, de néha veszek szívet, májat, vagy csirkeaprólékot, amibe minden van. A kacsafarhát is jó, nyersen is lehet adni. Vagy ha csinálsz grillcsirkét, mi megeszed a nagy részét, a maradéka mehet a kutyáknak.

2015. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem írtad milyen fajta kutyád van,nekünk cane corsónk van,jó 45 kilós,gyönyörű izmos,napi 1 kiló csirkefejet kap főzve,ha kisebb termetű a kutyád inkább farhát azt könnyebb megrágni... :)
2015. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!