Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a mopsz...

Mi a véleményetek a mopsz fajta kutyákról?

Figyelt kérdés
Pár órát lenne egyedul otthon és ez se mindennap! Erről mi a véleményetek? Hogy bírja? Akinek van ilyen kutyája az írni e olyan aki csak okoskodni tud mert itt elofordul!
2015. febr. 3. 15:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*ne
2015. febr. 3. 15:15
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nincs, de szerintem a mopsz -mint bármely más fajta- simán kibír néhány órát egyedül, ha előtte, utána sétál, és ki van fárasztva.

Amúgy szerintem jópofa fajta, bár tudtommal nem az eszükért szeretik őket.

+ megbízható tenyésztőtől kell venni, mert elég sok egészségügyi probléma előfordul náluk.

2015. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bollocks ***** válasza:

Szerintem aranyosak.

Amúgy nem az számít, hogy mennyit van egyedül (nyilván nem a szélsőséges esetekről beszélek), hanem az, hogy amikor nincs egyedül, akkor mivel tölti az idejét, a kanapén babusgatják, vagy a fajtársai között rohangál.

2015. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és hol lehet találni megbízható tenyésztőt? Sajnos nem vagyok jártas fajtatiszta kutya vásárlásban! Nem szeretném ha át vernének!
2015. febr. 3. 15:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Amire figyelj:

A kiskutya és a szülők legyenek törzskönyvesek. A törzskönyv nem az a kék vagy zöld kiskönyv, amivel gyakran összekeverik a törzskönyvet. Ha kék vagy zöld, az oltási könyv! A kiskutyához eleve jár még az oltási könyv, benne nyomon követhetően beleírva az oltásokkal, féregtelenítésekkel, és a szerződés, amibe azt írtok, amit akartok!

A szülők a helyszínen megtekinthetők, szűrési eredményeikkel együtt! A kutyákat ugyanis le kell szűretni mindenféle betegségekre, hogy ne örökítsenek tovább betegségeket. Ilyen kutyákat nem fogsz az OLX-en, vagy a kiskutya.hun találni.

Itt válogass, válaszd ki a számodra legszimpatikusabb kennelt, és keresd fel őket!

[link]

2015. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönök a segítséged! :)
2015. febr. 3. 15:50
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]

pl itt?

2015. febr. 3. 15:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a mopszokat... Nagyon aranyos érzelmes kutyák -mint minden kutya, de Ők olyan ragaszkodóbbak kicsit- . És egyébként szerintem kifejezetten okosak, mármint egy chihuahuához, vagy egy yorkiehoz képest.
2015. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, a kutyatár oldalán vannak a tenyésztők.
2015. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedvesek, aranyosak, nem hiperszuper munkakutyának vannak kitalálva, de szerintem kedvencnek igazán ideálisak lehetnek. :) És ez sem jelenti azt, hogy ne lehetne őket nevelni, tanítani. Én tisztelem azokat, akik be tudják látni, hogy nincs napi sok órájuk egy pörgősebb kutty lefárasztására, és mondjuk mopszot választanak. :)

Pár órát simán kibír a lakásban, ez csak nevelés kérdése.

Az egészsége miatt valóban érdemes igényes tenyésztőtől vásárolni kutyust, és fokozottan vigyázni rá hőségben, stb.

2015. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!