Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhász, Rottweiler...

Kaukázusi juhász, Rottweiler vagy más fajta?

Figyelt kérdés
Egy kis üzem őrzésére (Persze kamera,riasztó mellé) szeretnék egy kutyát,mivel otthon sajnos nem tarthatnék nagytestüt így kettő legyet ütnék egy csapásra. A telek 2000 négyzetméter a kutya mindig szabadonlenne. kutyaovi,kutyaiskolav majd öv. volt már nagytestü kutya a családban nem lennénk tapasztalatlanok és csak is neves kennelből jo idegrendszerű kutyát szeretnénk. Ti milyen fajtákat ajánlanátok és adott kutyafajtárol vélemény es tapasztalat is érdekelne. A Káj és a Kau legfőképpen vagy a Rottweiler.(de ő nem bírja úgy a hideget)

2015. febr. 4. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
No komment a menhelyi dologra. Hiszen a NEVELÉS a lényeg...
2015. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezzel nem azt akarom sugallani hogy nem sikerült megnevelni,hanem hogy sokkal keményebb dió volt.
2015. febr. 5. 07:23
 13/15 anonim ***** válasza:

Értem. Ebben teljesen igazad van. De én pl. szeretem, ha egy kutya "keményebb dió".

Azért sok sikert a megfelelő fajta megtalálásához :)

2015. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Rottweileres Gazdi ***** válasza:
A rottweiler az egy olyan kutya hogy hozzádkell hogy nőjjön máshogy nem lehet .
2015. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
kukázusi4eveeer!
2015. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!