Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétálnánk Budapesten, de hogy?

Sétálnánk Budapesten, de hogy?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem a fővárosban élünk, hanem egy Pest megyei településen, viszont édesanyám bent lakik a belvárosban, és időnként meglátogatjuk. És minden egyes alkalommal felteszem magamnak a kérdést, hogy hogy lehet mégis a belvárosban kutyát sétáltatni? Szűk utcák, kis járdával, amin félig fenn állnak az autók és nem lehet elférni. Kosz, eldobott szemét, üvegdarabok, hányás a földön, járdán biciklizők, ideges járókelők, akik már látatlanban utálnak a kutya miatt... Mondjatok kérlek tippeket, hogy ha pár napig Pesten kényszerülünk sétálni, mégis hová mehetnénk, ami a kutyának sem veszélyes meg nekem sem? Már ott tartok, hogy inkább napi 3x bepakolom őket a kocsiba és kimegyünk sétálni valahová egy külső részre, de mégsem hiszem, hogy ez az egyetlen megoldás, szóval hol vannak jó, nyugis helyek? Ahol esetleg el lehet engedni a kutyát is és nem mennek 5 centire a kutyafuttatótól az autók?
2010. febr. 10. 10:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
belváros-városliget
2010. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ott szabad a kutyával sétálni? esetleg van valami hely, ahol el is lehet engedni? nem ismerem annyira a városligetet, csak az állatkert környékén voltam eddig...
2010. febr. 10. 10:41
 3/23 anonim ***** válasza:
11%

Utálom a kutyákat, meg a gazdáikat akik oda tojatják az utcára őket.

De a ligetben játszó gyerekek sem hiszem hogy szívesen hemperegnek kutyagumiban.



Egy kutyafuttatóról tudok a Dráva utcában, ez a Dózsa György út folytatása, a Váci út után a Duna fele.

Ez az út visz le a rakpartra.


Itt van, remélem tudtam segíteni:

[link]

2010. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már sok kutyást láttam a Városligetben. De a Margitsziget is jó, hogy ha már a klasszikusoknál tartunk :)
2010. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket... Azt hallottam, hogy a Margitszigeten nem szabad elengedni a kutyát, ez igaz?
2010. febr. 10. 10:49
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne engedd el sehol.


Ha egy kutya rohanna a gyerekem felé, és megijeszti az biztos hogy eltöröm a kutya nyakát, és a gazdája kezét is.

2010. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
utolsó: ne haragudj, de ez egy kutyás topikban feltett kérdés... kicsit fura a válaszod, nem értem, miért írsz ide. Sok sikert a gyerekneveléshez, remélem, nem fogja annyira utálni az állatokat, mint te.
2010. febr. 10. 10:52
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés véletlenszerűen jött, és nem utálom az állatokat, csak a kutyákat.
2010. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Értem, hát jó. A te dolgod. Azért szerintem ne utálj minden kutyát, időt vesz el az életedből és felesleges stresszt okoz. Utáld csak azt, aki rosszat tesz neked, abból is van gondolom elég... Amúgy a disznók és a kecskék is szarnak, hidd el, vidéken lakom, tudom :)
2010. febr. 10. 10:59
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

9.41,10.51,remélem jó számokat írtam...

Vannak gazdik,akik összeszedik,ha odapiszkít valahová a kutya, szóval ne általánosítsunk,hogy a kutyások szemét undorító mocskos emberek...Ha jól nevelt a kutya miért ne lehetne elengedni?Hallgat rám,én vagyok a gazdája...Bár az enyém amúgy sem egy félelemkeltő jószág...DE ennyire szélsőségesen szerintem mégsem kéne elítélni őket...

Bocs,hogy nem a kérdésre válaszoltam,de ezeken felhúztam magam...

2010. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!