Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farnciabulldog?

Farnciabulldog?

Figyelt kérdés
Van egy francia buldogunk , lakásban van tartva és mostanában eléggé hullik a szőre. Vagy is ha bent játszik vagy járkál akkor össze szőröz mindent, amivel semmi baj nincs mert össze takaritom , de tippeket keresek , hogy mivel tudnám jól kikefélni a szőrét? Vagy ez normális hogy ilyenkor télen vedlik? Eü-vel minden okés ! És nem is kopaszodik meg semmi ilyen!!

#bolldog
2015. febr. 5. 16:52
 1/5 sippara ***** válasza:
Elkezdődött a vedlés, én is brutális mennyiségű szőrt szedek össze napi szinten a lakásban :/ Furminátor segíthet valamicskét
2015. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Kopókefe" és a napi szintes fésulés :)
2015. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel rövid szőrű, én inkább a kézfejre felhúzható gumikefét javasolnám (nem tudom pontosan mi a neve). Furminátor nekünk nem vált be rövid szőrűnél :/
2015. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De kb egész télen ez volt :( 1éve van nálunk így ez az első tél még együtt. Köszönöm kipróbálom a javasolt keféket :)!
2015. febr. 5. 17:19
 5/5 sippara ***** válasza:
Lakásban tartott kutyánál valamennyi vedlés egész télen normális, mászkál le az egy-két fokba a huszonpárból, nem tud "beállni" a szőre.
2015. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!