Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom a kutyát a...

Hogyan tudom a kutyát a nevére szoktatni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

18:44 nek teljesen igaza van,én is ezzel a módszerrel tanítottam meg a kutyát, és bármikor oda tudom hívni, nem mondta de fontos hogy sétáltatás közben is csináld vele, ha magától megy hozzád akkor is adj neki jutalom falatot ha sétáltok, így nem hagy ott mikor mentek és tudni fogja ha visszamegy az jó:))), és mondta azt is hogy soha ne használd a nevét ha szidni akarod, nagyon fontos én bele estem ebbe a hibába, helyre tudtuk hozni, de nehezebb volt így. Ha nem akarsz drága jutalom falatokra költeni, az enyém imádta a karikára vágott virslit:)


18:44 ne vedd rossz néven hogy így kiegészítettem de nálam bevált így.


sok sikert a tanuláshoz.

2010. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen igen... nálunk az apró kockára vágott trapista sajt jött be :) Lényegébe úgy ette mint a tablettát, de az illatát messziről megérzi, és így mindig nyert ügy :)
2010. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,de sétáltatni még nem tudom, mert csak 8hetes és még csak 1oltása van.
2010. febr. 10. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!