Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » összeszeded a kutyád kakiját?

összeszeded a kutyád kakiját?

Figyelt kérdés
nekem két kutyám van, mindig összeszedem, de fel vagyok háborodva, hogy mindenki más ott hagyja:S (Pest)
2010. febr. 10. 18:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Én erdő szélén lakom, ott nem szoktam, ha elöbb végzi a dolgát és nem érünk el az erdőig akkor az árokba kotrom vagy valami üres telekre, ritkán viszem be a városba de ott összeszedem. Az utca közepén vagy kapum elött hagyott kakiheygtől én is rosszul vagyok. Bár nekem kistestű kutyám van, olyan picike adag jön ki belöle de mégis mindig nagyon figyelek hogy ne ház elé történjen, nem tudom hogy gondolja az aki egy egész hegyet hagyj a kapu elött. Pár napja például kint voltam a gyerekkel szánkozni, van egy meredek kis föld utca melletünk, én lent álltam a kutyával és fényképeztem, több család is volt ott, aztán jött egy fiatal csaj pórázon kutyával, odahozta a kutyát az enyémhez ezzel nincs is baj, de aztán a kutya szépen oda csinált lábunk elé, a csaj meg tovább sétált, én teljesen kiakattam, hát b*sszus ott állunk vagy 5-6 gyerekes család, a szűlők által kialakított pályán, gyerekek hemperegnek a hóban és erre oda sz*ratja a kutyáját és nem kis adag volt.
2010. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
60%

Én is mindig összeszedem a két beaglem után amit maguk után hagynak, mert tudom mennyire bosszantó ha belelépsz.


Eddig mindenkire akire rászóltam, hogy szedje össze az volt a válasz, hogy "Más se szedi össze akkor Én minek szedjem?"

Erre persze megy a visszaválasz olyankor meg csak egy vállrántás.... :((

2010. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
60%
Énis két kutya után, mindig összeszedem. Pont tegnap volt egy eset,h lenn voltam a kutyával, meg még páran kutyásak. Az egyik kutyát most nem a gazdája hozta ki hanem a lánya, simán otthagyta az út szélén a kutyaszart. Mondomneki adok zacskót. Erre elkezdett magyarázkodni: hát hogy ő nem... Mondom Ja. Szó nélkül összeszedtem, erre elszégyellte magát és megköszönte. Mellesleg a csaj ugyanannyi idős mint én, 16/L.
2010. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
36%

vidéki kisvárosban lakom. a társasházban legalább 10 kutya van... a környéken senki nem szedi össze. minden merő egy szar.

hát én sem szedem össze, mert egyszerűen nincs értelme, főleg, hogy a yorkim macskakaka nagyságút tojik...

a kóborkutyáét sem szedi össze senki, meg a kóbor macskákét sem...


itt max kiröhögnének ha összeszedném, vagy még mutogatnának is rám. de amugy sincs hova dobni!!! nem cipelném végig a séta során...


viszont a szülővárosomban mindenhol van kint kutyakaki gyüjtő, és zacskó is, ott összeszedjük és ki is dobjuk,...

2010. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
34%

őszinte leszek nem mindig. Ha olyan helyen van pl bokor alatt én nem nyúlok be érte. Vagy ha most van ez a nagy hó betakarítom hóval. De pl ha az út közepére csinál azt persze összeszedem. Nyáron pedig amikor nincs hó akkor is összeszedem mert nincs lehetőségem betemetni...

Többségében én összeszedem.

2010. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
43%
utolsó előtti vagyok. ha belvárosban vagyunk, járdáról, utcáról természetesen összeszedem. de a parkban az ezer kutyakaki közül nem :S
2010. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
72%
bokor alól és koszos, eleve szemetes területről nem szedem össze. de a járdáról, az útról és esetleg ha olyan helyen vagyunk, a fűről összeszedem.
2010. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
én a tescoban szoktam venni kakigyüjtő zacskót, 3-4 darab ott figyel a zsebemben, és mindig összeszedem, valamikor nem csak a sajátomét, hanem még 3 másikat, ami közvetlenül mellette van... az egyik kutyám még kölyök, nem szeretném, ha felzabálná:((( undorítóan néz ki nálunk minden, 3 lépést nem lehet menni kutyaszar nélkül.... nem csoda, hogy fújnak az emberek a kutyásokra... :( annyi embert látok, hogy simán beszaratja a kutyát a játszótérre, meg a járda közepére, és megy tovább, mintha mi sem történt volna... én meg ha szólok, hogy várjál már, valamit elfelejtettél, és vérbe forog a szeme, hogy nehogymár felszedjem?!
2010. febr. 10. 22:58
 19/29 anonim ***** válasza:
45%

én nem szoktam,merthogy hungaroring környékén lakom,és ott ugye nagy rét van meg erdö,én ugy gondolom hogy sztem egy réten vagy erdöbe nem kellene!

otthon összeszedem lapáttal,és elásom meg minden, kutyasuliban szintén van lapát,de ott ugye kötelezö

2010. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Akiteki ***** válasza:
60%

A kertben össze kell szedni, mert különben egy idő után térdig járnánk benne.

az utcán is összeszedem, mert én is utálok belelépni.

Volt már, hogy valaki elegánsan átlépte, én meg utánamentem és a kezébe nyomtam egy zacskót.

Ha az erdőben vagy a mezőn sétálunk, hát ott én sem szedegetem, elfér a szarvasok meg a rókák végterméke mellett. Különben is, hova tenném? Vigyem hazáig?

2010. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!