Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » összeszeded a kutyád kakiját?

összeszeded a kutyád kakiját?

Figyelt kérdés
nekem két kutyám van, mindig összeszedem, de fel vagyok háborodva, hogy mindenki más ott hagyja:S (Pest)
2010. febr. 10. 18:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%

Én sem szedem föl. Pesten lakunk, patakparton. Kutyásokon kívül senki nem sétál ott. Csak kitaposott "járda" van, betonozva nincs. A kutyák nem a földútra kakilnak, hanem arrébb mennek 1-2 métert, és ott intézik, ahol nem lépnek bele a gazdik.

De ha bemegyünk a belvárosba, és véletlenül ott kakil, pl. betonon, természetesen azonnal fölszedem. A betonról nem tűnik el magától, míg a fűben jó humusz lesz belőle:)

2010. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
58%

hát igazság szerint most hogy a hó van betemetem, de amugy bárhol felszedem. akár hol vagyunk.

1: nem akarom, hogy belelépjenek az emberek,

2: ne egye meg más kutya.

2010. febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Igen. Napi 10-15 liternyi:( Mikor leesett a hó nagyon örültem mert eltakarja :) Viszont olvadás után már a taligát kell bevetnem. NEkünk 13 hektár földünk van és ott szoktam " újrahasznosítani".
2010. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én összeszedem
2010. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
12%
nekem most nincs kutyám de amikor volt ( komondor ) mi összeszedtük a kertben. ki nagyon nem vittük mert mindig elment.de elég nagy volt neki az udvar :D
2010. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
78%

Összeszedem. több évtizede összeszedem. És ott is lehajolok érte, ahol más otthagyja. Mert az én általam felszedett adagommal nem növelem az otthagyottakat.

100-as boltban, sok üzletben aprópénzért lehet százdarabos nylon zacskókat venni.Válogatni lehet a méretben is.

Az igazán elkeserítő a kiállításra járók hozzáállása. Elvileg tenyésztők, igazi kutyások járnak oda , mégis tele a terület kutyapiszokkal.Pedig pont a tenyésztőknek kellene példát mutatni.

Aki pedig arra hivatkozik, hogy más sem szedi fel, gondolkozzon azon el, hogy lehet, az ő jó példája előbb-utóbb ragadós lesz és idővel más is lehajol a "szeretetcsomagért".

2010. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
56%
Igen, össze. És akik hülye kifogásokat keresnek, hogy miért nem azoknak üzenem, hogy pont az ilyenek miatt ítélik el az összes kutyást... Mert mások se szedik össze...ÉS??? Meg kicsit kakál a yorkim...kinevetnének érte ÉS??? ha csillogós rucikát adsz az 1 kilós kutyádra azért nem röhögnek ki? Meg hova dobjam? Mondjuk az első kukába. Komolyan ez a gáz.
2010. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

nagyon elkeserít ez a helyzet, és ezek a hozzászólások...

én sem csodálom, hogy nem szeretik a kutyásokat:S meg is tudom érteni, én is mikor lehajolok, a sajátomé után, még belerakom a zacsiba a másik 3at ami ott figyel mellette:( undorító, gusztustalan.... nyakig járunk a kakiban... sajnos tapasztaltam én is hogy a kiállításos tenyésztők is ugyanilyenek :(

a kutya seggét megtörölte, aztán a papirzsepit odab*szta a sz a rkupac mellé:((((( kösz szépen...

2010. febr. 18. 16:52
 29/29 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kutyám, én csak egy jót röhögni jöttem ide :)

De olvasgattam a kommenteket és le a kalappal azok előtt akik összeszedik a piszkot, tök jó fejek vagytok ;)


27/F

2011. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!