Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkimrol van szo es az...

Yorkimrol van szo es az atkarol fontos kerlek valaszoljato! (? )

Figyelt kérdés

Nos.... elvittem kutyakozmetikushoz az 1,5 eves ezust hatu Yorkimat. En is eszrevettem mar h a hasan fekete apro (anyajegyszeru)pontocskak vannak neha tobb neha kevesebb de semmi roszra nem gondoltam hisz bent tartom nem hordom ki naponta 10x... szoval elvittem a kozmetikushoz.. es o azt mondta h szerinte Atka... az az igazsag h untana neztem neten de nem nagyon ertem... h hogy is kellene kezelni elvigyem orvoshoz vagy eleg ha vexek valami sampont es megfurdetem?

A masik kerdesem az lenne hogy a kutyusom Jul.27. en tuzelt... es azota sem... be van neki mar vagy 2-3 honapja duzzadva... de nem verzik... es nem is kepzeli hogy alterhes.... valami fertozes lehet vagy ez tok normalis?

A Kutyusom fajtiszta...szoval meg ez sem lehetne problema...


2010. febr. 10. 20:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mindekepp elviszem... de itt nem mindig rendel az orvos... Rendszeresen viszem orvoshoz... ugyhogy... en azert nem aggodtam eddig gondoltam ha rendszeresen viszem... alap vizsgalatokra csak eszre veszik ha vanvalami baj.. akar kicsi is... :) De koszonom a valaszokat... Tudom h szuksege van ra... de most nincs idom setaltattni... mert Eretsegi... ne ugy fogd fel h sosem setaltataom... ink. hetvegenkent... hoszabbat:)
2010. febr. 10. 21:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyelvtanból biztos meg fogsz bukni...
2010. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elég sok yorki pocakon láttam már ilyet (többek közt a sajátomén is:). Koszmó, és tiszta ezüstkolloiddal szépen eltüntethető, ha naponta áttörlöd.

Ne kérdezd mitől van, nem jöttem rá. De nem jött elő újra.


Másik: ivartalanítsad. Azzal nagyon sok nagyon komoly betegséget megelőzhetsz. Mindkettőtök érdeke!

2010. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Uhhh Koszonom.Vegre. Super. Es honnan tudok koszmot szerezni? amugy az orvos vett belole mintat jovoheten lesz meg az eredmeny.Igen szeretnem de elotte szeretnem fedeztetni majd a kovetkezo tuzelesenel ha minden okes lesz vele.
2010. febr. 14. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!