Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nap hányszor, és milen...

Egy nap hányszor, és milen időpontokban viszed le a kutyádat sétálni?

Figyelt kérdés
Most tanulja a kutyám a szobatisztaságot, és érdekelne, hogy ki mikor viszi le, illetve hányszor.
2015. febr. 9. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
*milyen
2015. febr. 9. 17:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg tanulja a szobatisztaságot, addig két óránként le kell vinned. Ha felnőtt, akkor ha panelban laksz, napi 3-4 alkalommal leviheted. Én háromszor szoktam, reggel, délután, és este.
2015. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most viszem 2 óránként, 3 nagyobb, 20 perces séta van (általában kaja után), akkor kakil is, amikor nem nagy séta van, akkor leviszem, pisil, hozom is fel, e kb 5 perc. Viszont érdekelne, hogy majd hogyan alakítsam a sétákat a későbbiekben, azért kérdezem.
2015. febr. 9. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell tudnod, illetve te fogod majd látni, meg tudni, hogyan tudod kialakítani a napirendeteket. Most itt hiába írja le bárki, hogy hányszor viszi le a kutyáját, ha te mondjuk épp akkor nem érsz rá, vagy a kutyád mást igényel.
2015. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggel 6 (10-20 perc)

12-13 óra (10-20 perc)

17 óra (1-másfél óra)

22 óra (10-20 perc)


8 éves kistestű kutya.

Perszer ezek nem kőbe vésett szabályok, mert mondjuk hétvégén ő sem szokott fölkelni 8 előtt, és akkor általában hosszabb a reggeli séta. Szóval hétvégente inkább 3 hosszabb séta.

De ha hideg van, akkor előfordul, hogy a napi 4 séta nincs összesen 30 perc, és inkább a lakásban bulizunk :)

2015. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebredes utan pisi-kaki , 10 perc.

Kb minden 2. nap ez 30-40 perc a parkban poraz nelkuli futkarozassal.

Ebredes idopontja valtozo nalunk, reggel 8 ora atlagosan.

13-14 ora korul pisi-kaki. 10 perc.

Ha van idonk, kb ket naponta ilyenkor megint egy poraz nelkuli futkoraszas parkban, ami 30-40 perc.

Estefele 7 korul 10 perc pisi-kaki, altalaban ket naponta 30-40 perc porazos seta az utcan.

Lefekves elott, ami szinten valtozo, kb este 11 korul egy gyors pisi, 5 perc.

En nem tudom jobban raszoktatni magam a rendszeressegre, de ugy latom, megfelel igy a kutyamnak, a legzsufoltabb napomon is osszehozom neki az egy, masfel ora aktiv szaladgalast, egybekotve frizbizessel, tanitassal. Enyem aktiv, mozgekony kutya, de hat mindenkie mas...

2015. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!