Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyámnak étkezési...

Adhatok a kutyámnak étkezési zselatint?

Figyelt kérdés

Izületi gondjai vannak, nehezen jár, próbáltam neki a zöldkagylót és más étrend kiegészítőket, de kiköpi mindet. Hiába csomagolom be neki az ételébe v töröm össze, egyszerűen nem eszi meg. Olvastam neten, h az étkezési zselatin segíthet az izületeken az embereknél, de a kutyámnak adhatom? Egy teáskanálnyira gondoltam, vízzel elkeverve - kis testű, idős kutya.

köszönöm!



2015. febr. 10. 23:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindent meg tudok csinálni a kutyámmal, még fogát is megmosom, de a gyógyszert beadni - fentiek miatt nem - és nem hiszem, hogy ezáltal valaki szargazda lenne...okostojás
2015. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, kipróbáltam a szájba nyomós módszert, de nem nyelte le , kiköpte és utána bebújt a házába és egy órán át ott kuksolt. Így kalapáccsal összetörtem és beledolgoztam egy kis sajtba. Megette, de nagyon furcsa fejet vágott tőle és kiöklendezte... hmm. már tanácstalan vagyok.
2015. febr. 11. 18:52
 13/15 anonim ***** válasza:
De hogy köpi ki, ha addig fogod a száját, amíg le nem nyeli? Valamit elbaltázol, olyan nincs, hogy ne tudj beadni a kutyának egy tablettát (vagy kapszulát, vagy akármit), ha jól csinálod :)
2015. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát nem fogom szegénykém száját addig, mert ahogy rám pillant azokkal szép barna szemeivel, akkor megsajnálom. Meg olyan szemrehányóan néz rám, h 15 évig semmit sem tömtem bele most meg öregségében ilyen bogyókat kell szednie.
2015. febr. 11. 20:15
 15/15 anonim ***** válasza:
69%
Ja, szóval inkább fájjon neki a mindennapi élet, a felkelés, a járás, minthogy tíz másodpercig befogd a száját? Akkor nem sajnálod?
2015. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!