Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Szerintetek az én...

Mit tegyek? Szerintetek az én kutyámnak lőttek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm,akinek van egy pit-je.

Engem nagyon utál(mármint az ember),és tudja hogy van egy kutyám.

Megfenyegetet,hogy mikor sétáltatni viszem,akkor ráengedi az övét,mivel zsákutcában lakom,kénytelen vagyok a háza előtt elmenni.

Nézegettem a neten képeket a pitbullokról...nem tudom,nagyon erős és nagy kutyának néz ki.

Nekem egy kan dán dogom van.

Legutobb mikor az állatorvosnál megmérték a tömegét,78 kg volt.Tudom nem a kg számít,de szerintetek tényleg szét tépi a másik kutya?Féltem.Bár nem gyenge,és hatalmas,de amiket már hallottam a tv-ben ezekől a pitbullokról,nem tudom mire számíthatok...


2015. febr. 5. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném,hogy ráengedné a kutyádra,mert akkor rögtön feljelented ! Bár óvatosságból paprika/gáz spray-t hordanék magammal.De az ilyeneknek csak a szájuk nagy.
2015. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem is értem hogy adnak az ilyenek kezébe egy állatot.

Nevelni kéne a kutyáját,mert roppant aggresszív.Vas kerítés van a háznál,és a kutya meg mögötte ugyebár,és a kutya olyan ideges mikor valaki elmegy a ház előtt hogy szó szerint "rágja" a vasat.

Nagyon félelmetes...

2015. febr. 5. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem hinném,hogy ilyet tenne valaki bár vannak beteg emberek...Szerintem vidd nyugodtan sétálni a kutyád,de ha tényleg úgy gondolod akkor vigyél magaddal valami sprayt,vagy védekező eszközt.Vigyél kamertát vagy ilyesmi h le tudd fényképezni/videózni hogy fel tudd jelenteni.
2015. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2015. febr. 5. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Így van, vegyél paprikasprayt, az legálisan kapható, ha támadna a kuytája lefújod vele, semmi baja nem lesz utána mármint maradandó, de a támadást abba fogja hagyni. Esteleg próbáld meg felvenni telefonra amikor fenyeget, az jó lehet bizonyítéknak később.
2015. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Ez már magában elegendő lenne egy feljelentéshez, ha lenne legalább egy tanú. De gondolom csak ketten voltatok, mikor ez elhangzott.

Minden esetre én tennék egy hivatalos bejelentést a jegyzőnél (jegyzőkönyvvel), és minden alkalommal, ha ilyen fenyegetés történik, esetleg ez később jól jöhet.

2015. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem hinném hogy megtenné. Ha meg is tenné, nem sokáig lenne a kutyája az övé. Ha akarsz vigyél sprayt, de szerintem biztos nem fogja a tiédre engedni.
2015. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nézz utána valamilyen önvédelmi izének, mert én azt tenném, de mielőtt elrohansz venni valamit olvass utána alaposan!!
2015. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!