Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fáj a kutyám lába. Mit tehetné...

Fáj a kutyám lába. Mit tehetnék hogy jobb legyen neki?

Figyelt kérdés

4hónapos kutyusról van szó. tegnap leesett valahogy kb. 2méter magasból (nem tudom pontosan hogy történt, nekem csak akkor mondták el mikor hazaértem). A jobb első lába fáj. Nagyon vidám kutyus, szaladgál, jó kedve van, próbál ráállni a lábára, tudja mozgatni, nem nyüszít, nem fáj neki ha hozzáérek.Feltelefonáltam a környék összes állatorvosát de sajnos elég eldugott helyen élünk, a legközelebbi állatorvos csak ma este vagy holnap reggel tud idejönni.

Addig mit csinálhatnék hogy jobb legyen neki? Mint írtam vidám, és nem mutatja annyira hogy fáj neki, csak feltartja.

Ugye nem tört el a lába?(gondolom mivel tudja mozgatni, nem tört el de biztos ami biztos alapon megkérdezem)



2015. febr. 11. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
legyél vele, szeretgesd (úgy, hogy ne fájjon neki), és éreztesd vele, hogy vigyázol rá. ennél többet nem tudsz tenni, de egy kutyának ez felér egy gyógyszerrel.
2015. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább neked kellene elvinni egy röntgennel felszerelt rendelőbe!
2015. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihívod az állatorvost, az édeskeveset tud tenni, nincs nála mobil röntgengép, anélkül meg ha olyan a helyzet, max. tippelni tud, félrekezeli, és egy életre sánta marad - és ehhez még csak rosszindulatúnak se kell lennie, a legnagyobb jóakarattal is megnyomoríthatja a kutyát felszerelés híján. Szóval nyalábold fel a kutyát és vidd el egy normális rendelőbe, ahol adott esetben meg is tudják vizsgálni normálisan.
2015. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!